Rygoje asociacija „Tour in West Lithuania“ pristato vienintelę pasaulyje natūralaus gintaro pirtį

Patraukliausius Vakarų Lietuvos turistinius objektus vienijanti asociacija „Tour in West Lithuania“ šį savaitgalį dalyvauja didžiausiame Latvijos turizmo renginyje „Travel Trade Fair Balttour 2019“. Be kitų turistinių objektų čia pristatoma ir viena didžiausių turizmo naujovių Lietuvoje – vienintelė pasaulyje natūralaus gintaro pirtis.

„Šioje parodoje jau sulaukėme ne tik gausybės tarptautinių turistų, bet ir verslo sektoriaus dėmesio, – teigia šiuo metu parodoje Rygoje dirbanti „Atostogų parko“ projektų vadovė Edita Šauklytė. – Kasmet „Travel Trade Fair Balttour 2019“ paroda pritraukia daug turizmo sektoriaus kompanijų ir turizmo agentūrų, kurios turistams vėliau siūlo naujų įspūdžių pilnas keliones. Šiais metais „Atostogų parkas“ pateikia išskirtinę naujovę – vienintelę pasaulyje natūralaus gintaro pirtį.“

Drauge su kitais patraukliais Vakarų Lietuvos objektais šį savaitgalį ji pristatoma parodoje „Travel Trade Fair Balttour 2019“, vykstančioje vasario 1-3 dienomis Rygoje, Kipsalas g. 8.

Užsienio turistams kviečiami keliauti nauja turizmo kryptimi

Asociacija „Tour in West Lihuania“ vienija didžiausius ir patraukliausius Vakarų Lietuvos turizmo objektų atstovus. „Šiais metais parodoje turistams ir kelionių agentūroms siūlome naują kelionių kryptį: didžiausią Vakarų Lietuvoje poilsio ir sveikatinimo kompleksą „Atostogų parkas“, tradicine lietuviška virtuve garsėjantį „HBH“, „Dino“ parką ir Jūrų muziejų, – teigia E. Šauklytė, kuri yra taip pat ir „Tour in West Lithuania“ asociacijos narė. – Tai kokybiško poilsio, pramogų ir atradimų planas ilgesnei kelionei po Vakarų Lietuvą, kuris, manome, pritrauks naujų turistų į šį regioną.“

Pirmoji tokia pasaulyje natūralaus gintaro pirtis yra įrengta ir veikia šalia Palangos, poilsio ir sveikatinimo komplekse „Atostogų parkas“. Gintaro pirties įrengimas čia truko beveik metus – buvo kruopščiai studijuojama ir tariamasi su ekspertais, kaip žmonių sveikatinimui geriausiai panaudoti Lietuvos auksu vadinamo gintaro savybes. Gintaras, veikiamas šilumos, į orą išskiria gintaro rūgštį, kuri veikia priešuždegimiškai, yra galingas antioksidantas. Vokietijos Hamburgo universitetas patvirtino tradicinį teigiamą ir saugų gintaro ir fumaro rūgšties poveikį žmogaus organizme vykstančioms cheminėms reakcijoms.

„Atostogų parkas“ – tai didžiausias poilsio ir sveikatinimo kompleksas Vakarų Lietuvoje, kuriame – 15 baseinų Jūsų poilsiui ir sveikatai. Kompleksas įsikūręs Palangos pakraštyje, Žibininkuose, nuo Baltijos jūros ir Palangos kurorto nutolęs 6 km, nuo uostamiesčio Klaipėdos – 30 km.

„Atostogų parke“ yra vienintelė pasaulyje gintaro pirtis, šis kompleksas pirmasis Lietuvoje mineralinį geoterminį vandenį pradėjo naudoti sveikatinimo tikslais, kuris sveikatinimo tikslais derinamas su gydomųjų savybių turinčio dumblo – sapropelio aplikacijomis.

The complex invites you to enjoy water activities, unique sauna programs, SPA and health promotion treatments, stay in the hotel or log villas surrounded by a forest.

en_GBEN