Praūžė pirmasis „Parko rančos“ gimtadienis su vaišėmis lankytojams ir įspūdingu fejerverku!

Prieš metus „Parko ranča“ atvėrė duris trankiu pirmo ryškumo POP muzikos pasaulio žvaigždžių vakarėliu. Vienerių metų gimtadienis šiemet pažymėtas taip pat trankiai ir linksmai: su gyva muzika, vaišėmis lankytojams ir įspūdingu fejerverku.

„Parko rančai“ jau vieneri!

Pašėlusiai greitai pralėkė metai, per kuriuos „Parko ranča“ tapo traukos centru ir mėgstama vieta: čia atsipalaiduoti mėgsta ne tik „Atostogų parko“ svečiai, bet apylinkių gyventojai.

„Šią vietą atradome su žmona išgirdę gerų atsiliepimų. Nuo to laiko tai viena mėgstamiausių mano vietų, – apie „Parko rančą“ atsiliepia kretingiškis Arūnas Smilingis. – Geras maistas, puiki ir įvairi muzika, visada yra ką veikti, o barmenai tarsi geriausi draugai – ir siurprizą merginai padės surengti, ir kokteilį suplaks, ir taksi iškvies. Pirmą kartą užsukę, čia greitai pasijautėme kaip savi.“

Kaip teigia „Parko rančos“ barmenas Justinas Muliuolis, klientai juos mėgsta dėl to, kad ir jie mėgsta ir vertina savo klientus. „Vienas svarbiausių dalykų, įvykusių per šiuos metus – tai puikios draugystės ir smagios pažintys, kurių čia radome su kolega barmenu Roku“, – neslepia J. Muliuolis.

Legenda tapęs maistas vilioja grįžti

Savitas interjeras, gyva muzika, teminiai vakarai – tai ne vieninteliai „Parko rančos“ privalumai, dėl ko čia užsuka ne tik „Atostogų parko“ svečiai, bet ir lankytojai iš Palangos, Kretingos ir Klaipėdos. Skanus maistas ir sočios patiekalų porcijos jau tapo legenda.

„Skiriame ypatingą dėmesį receptūrai: tik iki smulkmenų ištobulintą patiekalą įtraukiame į meniu. Mylime savo lankytojus, tad atidumas detalėms gimsta natūraliai“, – sako „Parko rančos“ virtuvės vadovė Rūta Šimkienė. „Parko ranča“, kaip ir jos vadovaujama „Parko virtuvėlė“, neseniai pasipuošė ir aukščiausiu Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) kokybės įvertinimu: 5 puodeliais. Šis įvertinimas reiškia, kad įstaiga atitinka aukščiausius higienos ir technologinius reikalavimus.

„Parko rančos“ meniu – populiariausi amerikietiškos ir lietuviškos virtuvės patiekalai, kurie patiekiami didesnėmis nei daugumai įprasta porcijomis.

 Smagūs vakarai iki ryto

„Parko ranča“ kasdien atidaroma nuo 14 val., o duris užveria apie 4 val. ryto. Nuo ketvirtadienio iki šeštadienio čia skamba gyvo garso muzika, o kitomis dienomis vyksta teminiai vakarai. Tačiau veiklos čia galima rasti ir vidurdienį.

„Dienos metu čia užsuka tėvai su vaikais ar seneliai su anūkais – valgydami skanius ir sočius patiekalus, gerdami arbatą ar kavą su gardžiai desertais, jie žaidžia šaškėmis, šachmatais, „Jenga“, kortomis ar žaidžia „PlayStation“ žaidimus“, – priduria „Parko rančos“ barmenas Rokas Almanaitis.

Amerikietišku stiliumi įrengta „Parko ranča“ buvo atidaryta prieš metus didžiausiame Vakarų Lietuvoje poilsio ir sveikatinimo komplekse „Atostogų parkas“, šalia jaukių rąstinių vilų „Meguva Resort“. Skaniais ir sočiais amerikietiškos ir lietuviškos virtuvės patiekalais garsėja „Parko rančos“ virtuvė, darbo dienomis čia vyksta teminiai vakarai, o ketvirtadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais – gyvos muzikos vakarai.

en_GBEN