Nauja pramoga „Atostogų parke“: padelio tenisas

Meksikoje gimęs Padelio tenisas pasaulyje populiarėja žaibišku greičiu. Ir ne veltui, mat šis žaidimas yra žaismingas ir azartiškas, puikiai treniruoja reakciją, vikrumą, dėmesio koncentraciją ir raumenis, tačiau jų neapkrauna, todėl yra labai mėgstamas tarp visų amžiaus grupių žmonių.

Išbandyti šią naujieną galima jau ir greta pagrindinio „Atostogų parko“ pastato šį sezoną iškilusiuose naujuose Palangos padelio klubo kortuose. Naują pramogą taip pat kviečiama derinti su nakvyne jaukiame viešbučio kambaryje arba rąstinėje viloje, vandens pramogomis, SPA ir gydymo procedūromis.

Išmokti lengva, žaisti smagu

Padelio tenisas – nesudėtingas, dinamiškas ir aktyvus, nereikalaujantis daug išlaidų ar fizinių ir specialių sportinių gebėjimų žaidimas, dažnai vadinamas teniso ir skvošo (sieninio teniso) deriniu. Jis žaidžiamas gerokai mažesnėje aikštelėje nei lauko tenisas, o žaidimo metu galima naudotis specialaus paviršiaus (organinio stiklo ir grotų) sienomis. Padelio tenisas žaidžiamas keturių žmonių komandoje.

Žaidžiant kalorijas deginti ir kūną stiprinti smagiau, mat tenka daug judėti – bėgioti aikštelėje, šokinėti, pritūpti, rakete atmušti kamuoliuką.

„Padelio tenisą žaisti ateina iš artimųjų ar pažįstamų gerus atsiliepimus išgirdę žmonės. Jei įsitrauki į šį smagų sportą, gali dalyvauti turnyruose, dvikovose, stovyklose, renginiuose, susipažinti su bendraminčiais, plėsti pažinčių ratą, dalyvauti tam tikroje bendruomeninėje veikloje“,- pasakojo aktyvus padelio teniso entuziastas ir treneris, Palangos padelio klubo vadovas Irmantas Karpis. Jo patirtis rodo, kad padelio tenisą dažniausiai renkasi aktyvūs, draugiški, įdomūs ir naujoves mėgstantys žmonės.

Palyginus su kitomis sporto šakomis, ypač kontaktinėmis, padelio tenisas – saugus žaidimas, nes nėra jokių tiesioginių susidūrimų su priešininku. Svarbiausia įsigyti tinkamą avalynę, kad žaisti būtų lengva ir saugu, o neturintiems rakečių ir kamuoliukų juos galima išsinuomoti arba įsigyti Palangos padelio klube.

Lietuvoje sparčiai steigiasi padelio teniso mėgėjų klubai, kurie vienija šio sporto entuziastus. Palangos padelio klubas – vienas iš jų.

Vyksta specialios treniruotės vaikams

Padelio tenisui žaisti amžiaus ribų nėra – jį gali žaisti nuo penkiamečio iki garbaus amžiaus senjoro, nes tai nėra didelio fizinio pasirengimo reikalaujantis sportas. Jį žaisti nėra sudėtinga išmokti, o vaikams žaidžiant sportuoti yra smagiau. Šalia „Atostogų parko“ įsikūrusiame padelio teniso aikštelėse gali žaisti ir vaikai – yra renkamos vaikų grupės treniruotėms su treneriu.

Žaidžiant padelio tenisą dirba visas kūnas – kojos, rankos, pečiai, nugara, stiprinama kaulų sistema, lavėja laikysena, koordinacija, lankstumas.

Po žaidimo – mėgautis kitomis pramogomis

Žaidimą gamtos apsuptyje esančiuose teniso kortuose patogu derinti su poilsiu – apsistoti galima „Atostogų parko“ viešbutyje ar rąstinėje viloje, po žaidimo atsigaivinti „Atostogų parko“ baseinuose, pietauti, pusryčiauti ar vakarieniauti „Parko virtuvėlėje“, pasilepinti SPA procedūromis ar sustiprinti sveikatą gydomosiomis procedūromis medicinos centre „Natura Termo SPA“.

Daugiau informacijos apie Palangos padelio klubą rasite ir rezervuoti aikšteles žaidimui galite: https://palangospadelis.lt/

Rezervacijos vaikų treniruotėms ar suaugusiųjų treniruotėms su treneriu: tel. +37061426988 or [email protected]

en_GBEN