Jaunystę grąžinanti sveikatinimo programa

12 dienų sveikatinimo programa  „Jaunystė“ – tai kompleksiškai parinktų procedūrų programa, skirta mažinti sąnarių maudimą ir skausmą bei stiprinanti bendrą fizinę būklę.

„Atostogų parko“ kineziterapeutai šią programą rekomenduoja raumenų, sąnarių funkcijos atstatymui, skausmo mažinimui, esant stuburo diskų išvaržoms ir judėjimo sutrikimams bei jaučiant stresą ar nuovargį.

Programa paremta moksliškai įrodytu geoterminio vandens poveikiu sveikatai

Programos metu taikomos 125 sveikatinimo procedūros bei suteikiama galimybė išbandyti unikalią ir vienintelę Lietuvoje procedūrą „Mineralų jūra“, kurios teigiamas poveikis sveikatai paremtas sertifikuoto mineralinio geoterminio vandens savybėmis, kurio veikimas – moksliškai įrodytas.

Geoterminio mineralinio vandens poveikio sveikatai mokslinį tyrimą atliko Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos centro vadovas prof. dr. (HP) Alvydas Juocevičius ir Klaipėdos universiteto dėstytoja, šeimos gydytoja dr. Lolita Rapolienė.

„Atostogų parke“ naudojamas itin aukštos mineralizacijos geoterminis mineralinis vanduo. Viename litre šio vandens, kuris išgaunamas iš 2154 metrų gylio gręžinio, ištirpę daugiau kaip 80 gramų įvairių mineralinių medžiagų. Tai net kelis kartus viršija kituose Lietuvos kurortuose naudojamo vandens mineralizacijos lygį.

 Poilsio ir sveikatinimo balansas

„Programa ypač tinka senjorams, ji veiksmingai padeda malšinti sąnarių skausmą, programoje skatinamas ir fizinis aktyvumas. Klientui skiriamos ne tik procedūros, bet ir treniruotės vandenyje. Jos paskiriamos atsižvelgiant į kiekvieno kliento fizinę būklę,“ – teigia „Atostogų parko“ kineziterapeutė Gintarė Jančenkaitė.

Sveikatinimo programos „Jaunystė“ metu ypač daug dėmesio skiriama sertifikuoto mineralinio geoterminio vandens ir gydomųjų savybių turinčio sapropelio dumblo procedūroms.

„Sapropelio dumblas turtingas organinėmis ir mineralinėmis medžiagomis, kurias lengvai įsisavina žmogaus organizmas. Jame esantys lipidai turi antibakterinių, antigrybelinių, priešuždegiminių savybių, jie stimuliuoja odos ląsteles,“ – gydomojo dumblo savybes vardija kineziterapeutė G. Jančenkaitė.

Programos metu taip pat pasitelkiama šviesos terapija ir elektrostimuliacija. Pastarosios padeda regeneruoti audinius, atpalaiduoti įsitempusius raumenis, malšinti skausmus.

„Programa padeda atgauti jėgas, procedūros paskirstytos taip, kad būtų išlaikytas poilsio ir aktyvios veiklos balansas. Tai malonus sveikatos stiprinimas,“ – teigia. G. Jančenkaitė.

12 dienų programą „Jaunystė“ itin pamėgo senjorai, kurie „Atostogų parke“ atgauna jėgas ir po beveik dviejų savaičių sveikatinimosi išvyksta sveikesni ir atjaunėję.

en_GBEN