Įspūdinga šventinių renginių savaitė „Atostogų parke“

Šventine nuotaika mėgaukitės iš širdies, nes tarp Šv. Kūčių ir Naujųjų Metų Jūsų laukia visa savaitė įspūdingų pramogų „Atostogų parke“! Jūsų patogumui dalijamės vyksiančių šventinių renginių tvarkaraščiu.

24 d. Šv. Kūčių vakarienė su broliais Pranciškonais

Prasminga ir jauki Šv. Kūčių vakarienė „Parko virtuvėlės“ svečius suburs prie bendro 12 tradicinių patiekalų stalo. Po brolių Pranciškonų palaiminimo ir trumpos maldos, svečiai dalinsis ne tik gausiomis vaišėmis, bet ir smagiais pašnekesiais, negirdėtomis istorijomis. Daug žinių ir išskirtinės patirties sukaupusi Lietuvos Žolinčių akademijos prezidentė Danutė Kunčienė papasakos apie tradicinius senovės lietuvių Kūčių stalo žaidimus ir atskleis senovinių patiekalų receptus.

Tradicija virstanti Šv. Kūčių vakarienė „Parko virtuvėlėje“ vyks gruodžio 24 d. 20 val.

Rezervuoti vietas galima telefonu +370 611 56510 or [email protected]

25 d. stilinga Šv. Kalėdų vakarienė arba pašėlęs vakarėlis

Šv. Kalėdų vakarą norintys praleisti stilingai, kviečiami pasimėgauti išskirtine trijų patiekalų „kalėdine šefo“ vakariene „Parko virtuvėlėje“. Kalėdiniu džiaugsmu užkrės ne tik preciziškai paruošti patiekalai, bet ir vakaro metu skambančios gyvai pianisto atliekamos melodijos ir puošni aplinka. Sužinoti daugiau ir rezervuoti staliuką kviečiama telefonu +370 611 56510.

Tuo tarpu „Parko rančoje“ būriuosis visi, ištroškę tikro kalėdinio siautulio. Vakaro nuotaiką užkurs gyvo garso grupė „Tiramisu“, o linksmybėms įsilingavus, DJ pultą perims charizmatiški „Parko rančos“ barmenai. Čia linksmybės tęsis iki 4 val. ryto, o rezervuoti vietas iš anksto kviečiama telefonu +370 610 00454.

26 d. tingus kalėdinis Brunch‘as

Pirmą kartą šiais metais „Parko ranča“ organizuoja tingų antrosios Kalėdų dienos Brunch‘ą. Atsigauti po linksmybių ar tiesiog jaukiai pabūti smagioje kompanijoje kviečiama specialiu šios dienos meniu: lankytojų lauks sultingasis otas, dailus lašišos kepsnys, tradiciniai žirniai su spirgais, keptos kukurūzų burbuolės, dzūkiškos baravykų salotos ir daugybė kitų sočių ir gardžių patiekalų. Svečius linksmins draugiški barmenai ir popietės metu organizuojama šmaikščioji kalėdinė loterija.

Norintys pasimėgauti gyvai atliekamais muzikos garsais į „Parko rančą“ ir „Parko virtuvėlę“ kviečiami užsukti ir gruodžio 26 – 28 dienų vakarais. Šiomis dienomis „Parko virtuvėlėje“ nuo 20 val. skambės gyvai pianisto atliekamos šventiškos melodijos, o „Parko rančoje“ nuo 22 val. vakarus kaitins grupė „Tiramisu“.

Treniruotės vandenyje ir pirčių programos vyks kasdien

Mėgstantiems aktyvias pramogas šventinę savaitę siūloma palaikyti sportinę formą smagiose ir saugiose treniruotėse, vykstančiose vandenyje. Šios treniruotės net 4 kartus efektyvesnės, nei sausumos ir yra itin saugios raumenims ir sąnariams. Jose dalyvauti nemokamai gali visi Vandens ir pirčių erdvės lankytojai.

Pusvalandžio trukmės treniruotės vandenyje vyksta kasdien šiomis valandomis: 11, 13.30, 16.30 ir 18.30 val.

Jei dar neteko dalyvauti unikaliose žemaitiškose „Atostogų parko“ pirčių programose, pasinaudokite proga atrasti šiuos šildančius malonumus šventinės savaitės metu. Jūsų laukia maloni pirties šiluma, sveikatai ir grožiui naudingos pirties procedūros ir įdomūs pirtininkų pasakojimai apie senovės lietuvių pirties tradicijas ir pirties procedūrų ypatumus. Iki pusės valandos trunkančios pirties programos vyksta kasdien ir yra nemokamos visiems Vandens ir pirčių erdvės lankytojams. Į jas pateksite šiomis valandomis: 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20 ir 21 val.

Išskirtinė Naujųjų Metų šventė

Naujuosius Metus „Atostogų parke“ kviečiama sutikti kokybiškai pailsėjus po trumpų SPA atostogų patogiame viešbutyje ar žiemiškai jaukioje rąstinėje viloje. Prabangūs SPA ritualai, atpalaiduojantys masažai, poilsis šiltuose baseinuose, pirtyse ir vienintelė pasaulyje natūralaus gintaro pirtis – tai malonumai, kurių nusipelnėte, atsakingai dirbę visus 2019 metus. Naujųjų Metų sutikimo šventė taip pat žada būti įspūdinga: numatoma prabangi šventinė vakarienė, gyva muzika, šmaikštūs vakaro vedėjai, įvairios atrakcijos ir dovanos, o vakare – įspūdingi, dangų nušviečiantys fejerverkai.

Norintys sužinoti daugiau apie Naujųjų Metų pasiūlymus kviečiami teirautis: telefonu +370 614 26988 or email [email protected]

en_GBEN