Inspektoriai įvertino naująjį „Atostogų parko“ kempingą – jis įtrauktas į ACSI katalogą

Naująjį „Atostogų parko“ kempingą aplankę Europos kempingų ACSI inspektoriai iš Olandijos pripažino atitinkančiu aukščiausius ACSI reikalavimus ir įtraukė į ACSI katalogą. 

ACSI yra jau 50 metų pagrindinę informaciją apie Europoje veikiančius kempingus ir jų siūlomas paslaugas teikianti organizacija. Jos duomenų bazėje šiuo metu yra beveik 10 tūkst. kempingo paslaugas siūlančių įstaigų – visos jos inspektuojamos kasmet ir pažymėtos „ACSI“ kokybės ženklu, kuris suteiktas ir „Atostogų parko“ kempingui. 

Įvertino kokybišką infrastruktūrą

Lietuvos pajūryje esančiame kempinge apsilankę inspektoriai įvertino ne tik puikią naujojo kempingo vietą, bet ir šiuolaikiškos, kokybiškos infrastruktūros, paslaugų bei kainos santykį. 

Nuošalioje teritorijoje netoli „Atostogų parko“ įsikūręs kempingas – tikra tylos ir tyro oro poilsio oazė. 

Turtingas didžiulių atvirų erdvių, apsuptų medžių pavėsio, „Atostogų parko“ kempingas siūlo tai, ko Palangoje iki šiol trūko – ramų ir ekonomišką poilsį. 

Patogumai poilsiautojams

Teritorija poilsiautojų saugumui stebima vaizdo kameromis, o patekti į ją galima tik turint specialią registracijos kortelę. Ji išduodama atlikus registraciją „Atostogų parko“ viešbučio registratūroje.

Stovėjimo vietos grįstos trinkelėmis, o kiekvienoje stovėjimo vietoje yra įrengtas atskiras elektros skydelis.

The campsite has separate showers and toilets for men and women, washing machines, dryers, a stove, drinking water and a pump to keep the campers tidy. And you can easily prepare delicious food in the nearby fireplace.

Additional services

Those who like sports can play tennis or paddle tennis at the tennis and paddle court next to the campsite for an additional fee.

Po ilgos kelionės kemperiu ir aktyvaus laiko praleisto gamtoje, poilsiautojai gali atsipalaiduoti šalia įsikūrusio poilsio ir sveikatingumo komplekso „Atostogų parkas“ baseinuose ir pirtyse su nuolaidomis iki 50%, pasimėgauti SPA paslaugomis – masažais, ritualais, pavakarieniauti restorane arba užsisakyti jau pagaminto maisto išsinešti. 

Prices

Kemperio stovėjimo vietos su visais patogumais kaina – 30 Eur už parą.

Vaikai iki 16 metų stovyklauja nemokamai. Papildomiems suaugusiems ir vaikams nuo 16 metų taikomas 7 Eur paros asmens mokestis. 

Stay with your pet and enjoy unforgettable vacation moments together!

Palapinės vieta (1-4 vietų) – 10 Eur.,  Palapinės vieta (5-8 vietų) – 12 Eur.

Apsistojusiems kempinge apsilankymui baseinuose ir pirtyse darbo dienomis suteikiama 50% nuolaida, o savaitgaliais – 25% nuolaida.

en_GBEN