Individualus vanojimas: atpalaiduoja kūną bei išlaisvina mintis

Lietuviškoje pirtyje vanta tituluojama pirties karaliene. Be jos neįsivaizduojami pirties ritualai. Vanojimas arba pėrimasis vanta padeda pagerinti savijautą, sumažina stresą, stiprina imunitetą. Reikėtų žinoti, kad pėrimosi pirtyje efektas bus daug stipresnis, jei pasirinksite tinkamo augalo vantą bei vanojimą patikėsite profesionalui pirtininkui.

Pasak „Atostogų parko“ pirtininkų, kokybiškas vanojimas reikalauja patirties ir profesionalios technikos. „Kūną reikia pripratinti prie karščio ir vantos. Vanojimas pradedamas nuo švelnių judesių, tolygiai paskirstant garą ir įšildant kūną. Kuomet kūnas įkaista, vanta perti galima ir ekstremaliau“, – apie vanojimo subtilybes pasakoja „Atostogų parko“ pirties meistras Eduardas Mišeikis.

Skirtinga technika – skirtingas tikslas

„Atostogų parko“ pirtininkai visus norinčius patirti profesionalų vanojimą, kviečia išbandyti individualų vanojimą. Šio pėrimo metu visas dėmesys skiriamas tik vienam žmogui, todėl žmogus patiria maksimalų atsipalaidavimą.

Vanojimą papildžius šveitimu druska, pasiekiamas aksominės odos rezultatas. Druska – natūralus antiseptikas, ji naikina bakterijas, slopina odos uždegimus ir net padeda greičiau gyti žaizdelėms. Svarbu pasirinkti tinkamo rupumo druską, nes labai stambi druska gali subraižyti odą ir procedūra nebebus maloni.

Pirties meistrai siūlo išbandyti vanojimą, papildytą medaus kauke, kūno šveitimu soda ir citrina bei garso terapija. Medus dėl savo dezinfekuojančių ir odą maitinančių savybių yra daugelio kosmetikos priemonių sudedamoji dalis. Pirtyje odą ištepus medumi, ji tampa švelni ir pamaitinta. Šveitimas soda ir citrina odai suteikia skaistumo, o ypač smulkios sodos dalelės puikiai pašalina negyvas ląsteles. Procedūrą vainikuoja garso terapija, kuri teigiamai nuteikia mintis ir suteikia visišką atsipalaidavimą.

Vanojimas – kūno ir minčių atpalaidavimas

Pasak „Atostogų parko“ pirties meistrų, vanojant atsipalaiduoja ne tik kūnas, bet išlaisvinamos ir mintys. „Svarbiausia, kad žmogus atsipalaiduotų ir susilietų su gamta. Todėl ir rekomenduojame individualaus vanojimo metu būti be maudymosi kostiumėlių. Tuomet vanta tiesiogiai liečia kūną, vanojimas būna kokybiškas. Unikalūs pojūčiai, kvapai išlaisvina mintis, pasiekiamas visiškas kūno ir proto atsipalaidavimas“, – tikina E. Mišeikis.

Visus norinčius patirti išskirtinių pojūčių, pirties meistrai kviečia išbandyti individualų vanojimą „Atostogų parke“. Daugiau informacijos rasite here.

en_GBEN