Į Palangą atvyksta pirties meistrai iš Latvijos

Šį šeštadienį legendiniai pirties meistrai iš Latvijos:Ziedonis Kārkliņš, Evija Voičule, Gundars Sildegs, Anita Sildega, Aigars Sondors, Vija Sondore, Aigars Braža, Valda Smirnova, Agrita Gailite

kviečia klaipėdiečius, palangiškius ir visus šeštadienį netoliese būsiančius į unikalias pirties programas.

Į Lietuvą šį savaitgalį atvyksta pirties meistrai iš Latvijos, kurie poilsio ir sveikatinimo komplekse „Atostogų parkas“ šį šeštadienį (sausio 21 d.) pirties mėgėjams ir profesionalams praves unikalias programas pirtyje: „Žiemos vanojimas“, „Šventinis vanojimas žiemą“, „Energetiniai akmenys ir žmogus“, „Vanojimas su druska“, „Vanojimas evija“, „Druskos ridenimas“. Programų metu bus galima sužinoti ir pamatyti įvairias vanojimo technikas, taip pat pajausti kvapų terapiją pirtyje, unikalų garo ir šilumos pojūtį kūnui.

Visi poilsio ir sveikatinimo komplekso „Atostogų parkas“ lankytojai galės nemokamaiišbandyti Latvijos pirties meistrų programas.

KADA? Sausio 21 d. (šeštadienį) 13 – 19 valandomis. KUR? Poilsio ir sveikatinimo komplekse „Atostogų parkas“ (Žibininkų km., Venecijos aklg. 2), Vandens ir pirčių erdvėje.

Daugiau informacijos tel. +370 600 85222

en_GBEN