Į Palangą atvyksta legendinė pirties meistrė iš Maskvos

Šį sekmadienį legendinė pirties meistrė Chernousova Serafima (Maskva) kartu su Europos sportinio vanojimo čempionu Vladu Jokubausku kviečia klaipėdiečius, palangiškius ir visus sekmadienį netoliese būsiančius į pirties vanojimo programas „Vantų šokis“.

Į Lietuvą šį savaitgalį atvyksta Rusijos pirties organizacijos RUSPAR ir IFSS Tarptautinės sportinio vanojimo federacijos narė, legendinė pirties-SPA masažo meistrė Chernousova Serafima, kuri kartu su Europos sportinio vanojimo čempionu Vladu Jokubausku poilsio ir sveikatinimo komplekse „Atostogų parkas“ šį sekmadienį (lapkričio 20 d.) pirties mėgėjams ir profesionalams praves mokomąsias vanojimo programas „Vantų šokis“. Programų metu bus galima sužinoti ir pamatyti įvairias vanojimo technikas, taip pat pajausti kvapų, garso terapiją pirtyje, unikalų garo ir šilumos pojūtį kūnui.

Visi poilsio ir sveikatinimo komplekso „Atostogų parkas“ lankytojai galės nemokamai išbandyti legendinės pirties meistrės programas.KADA? Lapkričio 20 d. (sekmadienį) 18, 19 ir 20 val. KUR? Poilsio ir sveikatinimo komplekse „Atostogų parkas” (Žibininkų km., Venecijos aklg. 2), Vandens ir pirčių erdvėje.

Daugiau informacijos tel. +370 600 85222

en_GBEN