Holistinio masažo specialistas Marius Norvilas: „Padedu žmonėms vėl atrasti gyvenimo džiaugsmą, meilę ir pasitikėjimą savimi“

Jau metus SPA centre žmonėms pagerinti fizinę ir dvasinę būseną padeda holistinio masažo specialistas Marius Norvilas. Jis dalijasi patarimais ir atskleidžia holistinio masažo naudą žmogaus kūnui ir dvasiai.

Nuo ko prasidėjo Jūsų, kaip profesionalaus masažisto kelias?

Masažo galimybėmis ir nauda pradėjau domėtis prieš ketverius metus vedamas tikslo padėti žmonėms. Masažas tapo mano hobiu ir mylimu užsiėmimu. Prieš dvejus metus baigiau Rūtos Stratkauskaitės holistinio masažo mokyklą. Nuolat tobulinuosi įvairiuose kursuose ir seminaruose. Manau, kad man pasisekė rasti įkvepiančius mokytojus, kurių dėka radau laiko ir galimybių tobulėti.

Kaip ruošiatės masažams?

Svarbiausia teigiamai nusiteikti emociškai, kad žmogui masažo metu būtų perduodama tik teigiama energija. Tačiau tai padaryti yra nelengva. Ankščiau masažo metu perimdavau žmonių emocijas, po masažo jausdavausi išsunktas. Ilgai mokiausi ir pats dirbau su savimi, meditavau. Dabar išlieku visiškai ramus, holistinio masažo metu atiduodu žmogui tik gėrį. Taip pat esu labai dėkingas šeimai už palaikymą, supratingumą ir kantrybę.

Kuo skiriasi holistinis kūno masažas nuo kitų masažų?

Holistinis masažas labiausiai padeda atsikratyti įtampos. Holistinio masažu metu padedu žmonėms ne tik pagerinti fizinę būklę, bet ir vėl atrasti gyvenimo džiaugsmą, meilę ir pasitikėjimą savimi. Holistinio kūno masažo trukmė 2 valandos. Šis masažas paliečia visą žmogaus kūną, raumenų grupes, sąnarius, giluminius raumenis. Žmogus yra visuma, viskas turi būti subalansuota. Holistinis masažas nuo įprastų masažų skiriasi panaudojamų technikų gausa ir minties galia, todėl tai paveikia žmogaus emocinę savijautą. Aš masažą individualiai parenku kiekvienam apsilankančiam pagal kūno tipą, nusiskundimus ir emocinę būklę.

Kuo naudingas veido holistinis masažas?

Holistinio veido masažo metu paliečiamos visos veido, dekoltė ir pečių juostos raumenų grupės, suaktyvinama kraujotaka. Masažas atliekamas apie valandą. Po holistinio masažo kurso veido ir dekoltė oda tampa lygesnė ir stangresnė, atpalaiduojami pečių raumenys. Matomam ir jaučiamam rezultatui pasiekti rekomenduočiau 6 kartus save palepinti veido masažu, geriausia 2 kartus per savaitę.

Kada patartumėte pasilepinti masažu?

Pirmiausia siūlyčiau ateiti pirmą kartą ir pajausti pokyčius po holistinio masažo. Jeigu turite nusiskundimų reikėtų ieškoti ne vaistų, o pažinti savo kūną. Holistinio masažo metu aš negydau, o nukreipiu teisinga linkme, tada žmogus pats save išsigydo. Atsižvelgiant į individualius poreikius rekomenduočiau, bent jau kartą į mėnesį skirti laiko sau ir pasimėgauti masažu. Svarbiausia vaidmenį fizinėje žmogaus savijautoje atlieka požiūris. Reikia stengtis mylėti save ir galvoti pozityviai, skleisti teigiamą energiją ir pirmiausia nusišypsoti sau.

en_GBEN