Augame drauge: Arielai ir „Atostogų parkui“ – sukako penkeri!

Šiandien, lapkričio 6 dieną „Atostogų parkas“ kartu su tais pačiais metais ir tą pačią dieną gimusia mergaite Ariela švenčia jau penkerių metų gimtadienį. Pasidomėjome, kaip auga mūsų mažoji bendraamžė.

Džiaugiasi mažais pasiekimais

Arielos mama Jekaterina Eismontienė pasakojo, kad mergaitė per ketvirtus augimo metus ženkliai ūgtelėjo, tapo išmintingesnė, kasdien įgyja vis daugiau pasitikėjimo, tampa vis savarankiškesnė – gali atrakinti broliui duris, įsijungti ryte televizorių. Mama džiaugėsi, kad mergaitė neturi baimių – nebijo tamsos, vandens. Kaip tikra undinėlių princesė, Ariela gali turkštis vandenyje valandomis. Penkeriais metais vyresnis brolis Arianas vis dar išlieka mergaitei sektinu pavyzdžiu.

„Aš manau, kad noras būti panašiai į brolį išliks visada. Ji labiau norėtų, kad jai būtų ne penki metai, o dešimt!”– juokėsi mama. Nepaisant to, kad brolį kartais paskriaudžia, šis nuolaidžiauja jaunesnei sesei. Berniuko užimtumas didelis – nuo dvejų metukų lanko sportinius šokius, nuo penkerių metų – futbolą, todėl ir mergaitė noriai sportuoja.

„Iki špagato trūksta va tiek!“– savo vaikiškomis rankytėmis parodo sprindžio ilgio atkarpėlę. Meninę gimnastiką lankanti mergaitė jau padaro tiltuką.

„Mes labai nuoseklūs vaikų užsiėmimų atžvilgiu. Jei jau pasirenkame užsiėmimą, turi išlankyti bent iki metų galo. Džiaugiamės, kad šiais metais atsirado atsakingas, nebe vaikiškas požiūris į treniruotes, nebebūna dienų, kaip pernai, kad nenori, kad kažką skauda. Ateina į treniruotę ir dirba. Skaičiuoja dienas iki kada vyks treniruotė, o per treniruotę džiaugiasi naujais pasiekimais,“– pasakojo Arielos mama.

Lengvai užmezga draugystes

Ariela – labai komunikabilus vaikas. Ji sugeba susirasti draugų net naujoje žaidimų aikštelėje. Darželyje, kur mergaitė praleidžia didžiąją dienos dalį, ji visada apsupta draugių.

„Vienai būti – ne jos būdui. Draugų randa visur,“ – pasakojo J.Eismontienė. Arielai patinka mergaitiški žaislai – lėlės. Kasdien ji jas susisodina, šnekina. Be lėlių ji dar mėgsta dėliones. Gali valandomis dėlioti be pagalbos, o tai, kaip žinia, reikalauja susikaupimo ir atidumo. Mergaitė mėgsta puoštis ir padėti tėveliams, nes yra tvarkinga – sutvarko ne tik savo, bet pasakiusi pastabėlę broliui, sutvarko ir jo daiktus.

Ariela ir „Atostogų parkas“ draugauja ne vienerius metus

„Į „Atostogų parką“ Ariela atvažiuoja kaip į antrus savo namus – visada su dideliu noru ir džiaugsmu. Daug džiaugsmo ne tik savo šeimai, bet ir aplinkiniams suteikiančią Arielą „Atostogų parkas“ surado prieš daugiau nei metus ir pakvietė augti kartu. Įdomu stebėti, kaip metai iš metų vystosi verslas ir palyginti tai su tokio pat amžiaus žmogaus augimu. Draugystei užsimezgus, Ariela kasmet pramogauja ir ilsisi „Atostogų parko“ baseinuose ir švenčia savo gimtadienį. Džiaugiamės Ariela ir visais savo bendraamžiais ir linkime visiems gero augimo ir puikių atradimų!

en_GBEN