Atostogos su šeima, nepamirštant ir savęs

Motinystė – gyvenimo pilnatvę ir džiaugsmą teikianti patirtis, tačiau niekas nesakė, kad ji būna lengva. 

Kartais mamos net sau nedrįsta prisipažinti, kad yra pervargusios, jaučia įtampą, nervingumą. Auginant vaikus, skirti laiko tik sau atrodo didelė prabanga, bet ji būtina kiekvienai. Pusvalandis ar valanda per dieną padeda atkurti vidinę pusiausvyrą ir pagerinti fizinę savijautą.

Nebūtina išvykti kažkur į tolimus kraštus ir ilgam laikui, kad pailsėtų kūnas ir siela. Tokią galimybę suteikia „Atostogų parkas“ netoli Palangos. Čia visa šeima pajus gamtos ramybę, SPA procedūrų džiaugsmą, galimybę pasimėgauti geru maistu. O mamos be sąžinės graužaties galės pagalvoti ir apie save. 

Pristatome įvairias gydymo ir sveikatingumo programas, kurios padeda stiprinti organizmą ir atgauti prarastą energiją. 

„Atostogų parke“ procedūras atlieka tik reikalingas kvalifikacijas įgiję specialistai ir gydytojai. Valandėlė sau masažo kabinete, gydomojo purvo vonioje ar mineralinio geoterminio vandens procedūrose atostogas padarys ne tik malonias, bet ir sveikatinančias. 

ATOSTOGŲ PARKAS pristato šias procedūras: 

 

Healing procedure „Mineralų jūra“

Natura Termo SPA pasididžiavimas – sertifikuoto mineralinio geoterminio vandens gydomoji procedūra „Mineralų jūra“. Šis vanduo išgaunamas iš 2 154 m gylio gręžinio. Mokslininkai nustatė, kad šis mineralinis geoterminis vanduo yra prisotintas mineralų: K, Mg, Ca, Cl, todėl teigiamai veikia širdies ir kraujagyslių, nervų, kaulų ir raumenų sistemų būklę. Panirus į šį nepaprastą vandenį, sumažėja raumenų tonusas, išsiplečia kraujagyslės, gerėja inkstų veikla, suaktyvėja giliųjų raumenų struktūrų kraujotaka, į audinius patenka daugiau deguonies.

Sapropel procedures

Gydomasis sapropelis išgaunamas iš Riauškos ežero, esančio Šilalės rajone, Žemaitijoje. Šiame purve gausybė organinių ir mineralinių medžiagų, kurias lengvai pasisavina žmogaus organizmas. Jame esantys lipidai turi antibakterinių, antigrybelinių, antiuždegiminių savybių, jie stimuliuoja odos ląsteles.

„Natura Termo SPA“ galite išbandyti unikalias procedūras, kurioms naudojamas 38–40 ºC temperatūros sapropelis.

Consultations of Health Specialists

Įvairių sričių gydytojai ir sveikatos specialistai konsultuoja medicinos centre „Natura Termo SPA“. Pas šiuos specialistus pateksite be jokio ilgo laukimo eilėse, o konsultacija ir gydymas vyks jaukioje SPA aplinkoje. Konsultacijos metu gydytojai maloniai ir diskretiškai atsakys į visus rūpimus klausimus, skirs reikalingus tyrimus, procedūras ar įvertins gydymo eigą.

Laser Procedures and Dermatology

Jauskitės ramūs rinkdamiesi efektyvumu stulbinančias, tačiau specialiųjų žinių reikalaujančias lazerines procedūras, kurias atlieka profesionalūs gydytojai dermatologai arba sveikatos specialistai. Čia odos gydymui, odos jaunystei ir grožiui palaikyti pasitelkiami inovatyvūs metodai, o procedūrų spektras platus: nuo ilgalaikio plaukelių šalinimo iki saugaus kapiliarų gydymo, apgamų šalinimo ar veido odos atjauninimo.

Physical therapy and Ergotherapy

Gydymas judesiu – viena svarbiausių reabilitacijos priemonių, nes tinkami kūno judesiai padeda atnaujinti, pagerinti ir išlaikyti kaulų, raumenų, širdies kraujagyslių ir kitų sistemų funkcinę būklę. Kineziterapinės mankštos padeda greičiau atsigauti po ligos ar operacijos, kenčiantiesiems galvos, kaklo, nugaros ar po operacijų atsiradusius skausmus. Praktiniai užsiėmimai vaikams su kineziterapeutu padeda greičiau pasveikti po peršalimo ligų, koreguoja laikyseną ar plokščiapadystę. Gydytojas ergoterapeutas gali pagelbėti išlaikyti ar atkurti prarastą judesių laisvę, išmokti geriau pritaikyti esamą erdvę pasikeitus kūno poreikiams ir padėti koreguoti vaikų ar kūdikių fizinio vystymosi raidą.

Therapy and mineral inhalations

Druskų kambarys (haloterapija) ir mineralinės bei bičių pikio inhaliacijos gydo imuninę sistemą, atpalaiduoja bronchus ir pasižymi antiuždegiminiu poveikiu. Tai puiki viršutinių kvėpavimo takų ligų gydymo priemonė.

Deguonies terapija skatina kvėpavimo funkcijas, suteikia energijos, užtikrina, kad visas organizmas ir organai geriau funkcionuotų bei atliktų savo užduotis. BIOPTRON šviesos terapija padeda gerinti mikrocirkuliaciją, kolageno gamybą ir odos kokybę bei žaizdų gijimą, malšinti skausmą.

Paraffin masks

Paraffin masks are recommended for back pain or joint pain, effectively relaxing the muscles, reducing their stiffness and stimulating blood flow. The paraffin bath relaxes tired hands and feet, nourishes, moisturises and improves blood circulation.

Therapeutic Massages

Gydymas prisilietimu naudojamas nuo neatmenamų laikų, o šiuolaikinis mokslas jau įrodė gydomojo masažo naudą sveikatai. Profesionaliai atliekamas masažas gerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą, malšina streso padarinius ir skausmus ir padeda organizmui greičiau atsigauti po traumų ar ligų.

Healing baths

Healing bath procedures relax the muscles and nervous system of the body, activate the blood supply to the skin and promote skin regeneration.

Linkime, kad jūsų atostogos „Atostogų parke“ būtų smagios, įdomios ir naudingos sveikatai! 

en_GBEN