Arbatos degustacija su žolinte Danute Kunčiene

Rudenį pradedame vis atidžiau žvalgytis į sveikatą stprinančius produktus, o arbata tampa nuolatine pavydove pradėjus negaluoti. Vaistažolių arbata pasižymi daugybe sveikatai naudingų savybių, o jos rūšių – begalė. Kaip išsirinkti labiausiai tinkančią?

Spalio 13 dieną, „Atostogų parko“ Etnografinio kaimelio Arbatinėje vyks arbatų degustacija, kurios metu kiekvienas dalyvis išmoks pasigaminti išskirtinę ir unikalią, asmeniškai jam tinkančią arbatą. Apie arbatžolių galią ir poveikį pasakos „Žolinčių akademijos“ prezidentė Danutė Kunčienė.

„Susipažinsime su rudeninėmis žolelėmis. Kalbėsime apie sveikatinančias, imunitetą stiprinančias arbatas. Kokia naudą ir poveikį jos daro organizmui. Pristatysiu ir antiparazitinę arbatą“, – apie renginio programą pasakoja D. Kunčienė.

„Dabar pats moliūgų metas, ne visi žino, kad jį galima rauginti. Paragausime mano rauginto moliūgo, pasidalinsiu receptu, kad visi norintys ir patys namuose galėtų susirauginti“, – teigia žolintė.

 Nemokama arbatos degutacija su Danute Kunčiene vyks penktadienį, spalio 13 dieną, 17–20 val., „Atostogų parko“ Etnografinio kaimelio Arbatinėje (Venecijos akl. 2, Žibininkai, Kretingos r.).

Daugiau informacijos: tel.: +370 611 56 510, el. paštu: [email protected]

en_GBEN