Dienos sanatorija vaikams: stiprina imunitetą, kol tėvai darbuose

„Viena liga po kitos“, – atsidūsta dažnas tėvelis, paklaustas apie vaikų sveikatą rudenį. Darbai nelaukia, tad dažniausiai vaikai į mokyklas ir darželius po ligos grįžta organizmui nespėjus sustiprėti ir įgyti atsparumą ligoms. Kad tėvams nebetektų rinktis tarp darbo ir vaikų sveikatos, „Atostogų parke“ sukurta nauja dienos sanatorija vaikams.

Sveikatą stiprina, kol tėvai darbuose

Pasibaigus gydytojo skirtam nedarbingumo dėl vaiko ligos terminui, tėvai skuba grįžti į darbus, o vaikai – į mokyklas. Po ligos dar nespėjęs sutvirtėti imunitetas yra itin jautrus, tad dažnas vaikas netrukus ir vėl suserga.

„Vos kelios dienos ramaus, sveikatą stiprinančio poilsio padeda vaikams greičiau atsistatyti po ligos ir į ugdymo įstaigas grįžti gerokai sutvirtėjus. Kad tėvams netektų rinktis tarp darbo ir vaikų sveikatos, kviečiame atžalas atvežti į dienos sanatoriją vaikams. Čia jie gaus visą aibę sveikatą stiprinančių procedūrų, bus saugūs, pamaitinti“, – sako Sonata Bartkuvienė, „Atostogų parko“ Vaikų edukacinės studijos darbuotoja.

Pasitelkiamos natūralios gydymo priemonės

Ilsėdamiesi dienos sanatorijoje, vaikai kvėpavimo takus stiprina gydomuosiuose haloterapijos (druskų kambario) ir mineralinio vandens inhaliacijos seansuose. Druska pasižymi priešuždegiminiu, bronchus atpalaiduojančiu, gleives skystinančiu, uždegimą mažinančiu poveikiu, kvėpavimo takus saugo nuo infekcijų. Vaikai taip pat mėgaujasi sveikatą stiprinančia ir uždegimą mažinančia „Bioptron“ šviesos terapija, kvėpavimą lengvinančiu krūtinės ląstos masažu, kūną stiprina kineziterapinėse kvėpavimo mankštose.

„Vaikų imuniteto stiprinimui parinktos procedūros yra ne tik efektyvios, bet ir natūralios. Greičiau sveikstama po ligos, stiprėja imunitetas, organizmas geriau priešinasi bakterinėms ar virusinėms infekcijoms, o svarbiausia – išvengiama neigiamo šalutinio poveikio, kurį gali turėti vaistai“, – sako S. Bartkuvienė.

Lavinasi edukacinėse veiklose ir ruošia namų darbus

Kad laikas tarp procedūrų neprailgtų, vaikams parengta atradimų kupina edukacinė programa. „Vaikai ragauja įvairias sveikatai naudingų arbatžolių arbatas ir sužino apie jų naudą organizmui, mokosi savimasažo, sprendžia įvairias logines, kūrybiškumą ir savęs pažinimą skatinančias užduotis, o jei oras geras – einame pasivaikščioti miško takeliais“, – sako S. Bartkuvienė. Pasak jos, kad vaikai neatsiliktų nuo mokymosi programos, jos su kolege pedagoge Audrone Leškuviene padeda paruošti ir namų darbus.

Dienos sanatorijos kaina vienam vaikui su pilnu maitinimu 3 kartus per dieną, edukacinėmis veiklomis ir imunitetą stiprinančiomis procedūromis: 30 EUR.

Grupėje vaikų skaičius ribotas, tad registruotis kviečiama iš anksto telefonu +370 60785888 arba el. paštu [email protected]

lt_LTLT