Kalėdinių dovanų idėjų TOP 7

Dovanokite neišmatuojamai naudingas dovanas linkėdami sveikatos, kūno stiprybės ir dvasios harmonijos. „Atostogų parkas“ paruošė kalėdinių dovanų TOP 7, kad idėjų dovanoms nepritrūktumėte.

Atostogų Parkas Palanga

Nr. 1. Tinka ir mažiems, ir dideliems: smagus poilsis ir pramogos šiltuose baseinuose ir pirtyse

Jeigu ieškote neįpareigojančios ir visiems patiksiančios dovanos – apsilankymo Vandens ir pirčių erdvėje dovanų kuponas – pati tinkamiausia dovana. Mažieji krykštaus vandens burbuluose, o ir suaugę ras įvairių malonumų: atsipalaidavimą hidromasažiniame baseine, treniruotes vandenyje, didelį plaukimo baseiną, pasimėgavimą unikaliomis kvepiančiomis pirtimis ir jose vykstančiomis žemaitiškomis pirties programomis.

Peržiūrėti paslaugas

Atostogų Parkas Palanga

Nr. 2. Linkėdami sveikatos dovanokite sveikatinimo programą

Sveikata – didžiausias turtas. O mes kiekvienas norime, kad mūsų artimieji būtų sveikesni, todėl visada jiems linkime sveikatos. Sveikatinimo programos – tai trumpos atostogos, kurių metu sveikata sustiprėja, o mintys prašviesėja. Leiskite artimajam pabėgti nuo kasdienybės rūpesčių, mėgautis procedūromis, poilsiu Vandens ir pirčių erdvėje, o svarbiausia – būti sveikesniu!

Peržiūrėti paslaugas

Atostogų Parkas Palanga

Nr. 3. Nustebinkite mylimą moterį dovanodami prabangų SPA ritualą

Ne paslaptis, moterys mėgsta būti lepinamos... Leiskite savo mylimai moteriai pasijusti deive padovanodami jai išskirtinį SPA ritualą. Mūsų medicinos centre „Natura Termo SPA“ galėsite išrinkti SPA ritualą iš itin gausaus pasirinkimo.

Peržiūrėti paslaugas

Atostogų Parkas Palanga

Nr.4. Masažu palepinkite mylimą vyrą

Sunkiai dirbantys ir daug įtampos patiriantys vyrai retai kada prisipažįsta, kokią naštą iš tiesų neša ant pečių. Profesionalus pečių juostos, nugaros ar net viso kūno masažas leis jų kūnui ir protui pailsėti. Su šia dovana parodysite, kad suprantate savo mylimą vyrą be žodžių.

Peržiūrėti paslaugas

Atostogų Parkas Palanga

Nr. 5. Įžiebkite romantikos ugnį

Kiekvienai porai reikia laiko pabūti tik dviese... Neleiskite rutinai, darbams ir pašėlusiam gyvenimo tempui prislopinti Jūsų meilės ugnį. Santykiuose įžiebti daugiau kibirkšties padės pasilepinimas romantišku poilsiu, SPA ritualais ar romantiška vakarienė skambant gyvai romantiškai muzikai!

Peržiūrėti paslaugas

Atostogų Parkas Palanga

Nr. 6. Smagiai draugų kompanijai

Draugystės ir nuoširdaus bendravimo nenusipirksite už jokius pinigus. Suburkite draugus ar šeimą smagiam pasibuvimui drauge. Juk geriausia dovana – tai įspūdžiai, kuriais gera dalintis!

Peržiūrėti paslaugas

Atostogų Parkas Palanga

Nr. 7. Leiskite išsirinkti patiems!

Dovanų kuponai - tai neribota laisvė rinktis! Įteikite artimiesiems dovanų kuponą norimai sumai, už kurią jie galės išsirinkti tai, ko širdis pageidauja – baseinus ir pirtis, SPA ritualą ar masažą, romantišką vakarienę ar gydomąją programą. Viskas telpa šiame viename dovanų kupone.

Peržiūrėti paslaugas