Ką padovanoti vyrui? Geriausios idėjos iš „Atostogų parko“


Norite nustebinti mylimą vyrą, draugą, tėtį, sūnų ar kolegą? Lapkričio 7 dieną pasaulis minės Tarptautinę vyrų dieną, kurios proga mylimus vyrus galite nustebinti ir Jūs. Dalijamės labiausiai vyrams patinkančiomis dovanų idėjomis iš „Atostogų parko“.

Geresnė sveikata – vos per 1 dieną!

Besirūpindami kitais, vyrai dažnai pamiršta laiku pasirūpinti savo sveikata. Ilgas laukimas eilėse ir nejaukūs gydytojų kabinetai tampa dar viena vilkinimo priežastimi. Tačiau medicinos centre „Natura Termo SPA“ į gydomąsias procedūras patenkama greitai, o gydymas vyksta prabangioje SPA aplinkoje. „Vyrai ypatingai vertina vienos dienos gydymo ir sveikatinimo programas, kurių metu gaunama profesionali gydytojo konsultacija ir eilė efektyvių gydomųjų programų vos per vieną dieną“, – priduria medicinos centro „Natura Termo SPA“ vyriausioji administratorė Remigija Nevėrauskė.

Odoo - Sample 1 for three columns

Dienos programa
„Stiprink nugarą“

Vos per vieną šios programos dieną gausite profesionalią gydytojo konsultaciją ir eilę efektyvių procedūrų, padėsiančių numalšinti ar gerokai sumažinti nugaros skausmus.

Plačiau

Odoo - Sample 2 for three columns

Dienos programa
„Pasirūpink sąnariais“

Sąnarių maudimas, skausmai ar ligos retai kada praeina savaime. Vos per vieną dieną gaukite profesionalią gydytojo konsultaciją ir efektyvias procedūras sąnarių skausmo malšinimui.

Plačiau

Odoo - Sample 3 for three columns

Dienos programa
„Stiprink imunitetą“

Norintiems sustiprinti imunitetą ar greičiau atsistatyti po prasirgtos kvėpavimo takų ligos siūlome sutvirtėti specialioje dienos programoje „Stiprink imunitetą“.

Plačiau

Padėkite atsisveikinti su įtampa

Gerai pailsėjus kūnu ir dvasia, mintys tampa skaidresnės, o sprendimai – tikslesni. „Po nuoseklaus viso kūno masažo ar atpalaiduojančio SPA ritualo vyrai dažnai prisipažįsta, kad jaučiasi tarsi grįžę po atostogų, - sako R. Nevėrauskė. – O jei stinga laiko romantikai, kviečiu moteris rinktis SPA ritualą dviem. Malonios patirtys suartina.“

Odoo - Sample 1 for three columns

Galvos, kaklo, pečių juostos masažas

Galvos, kaklo, pečių juostos masažas padeda išvengti kaklo įsitempimo ir skausmo.

Plačiau

Odoo - Sample 2 for three columns

Gydomasis nugaros masažas

Gydomasis nugaros masažas efektyviai atpalaiduoja įsitempusius raumenis, padeda malšinti skausmą.

Plačiau

Odoo - Sample 3 for three columns

SPA ritualas „Jai ir Jam“

SPA ritualas „Jai ir Jam“ skirtas norintiesiems karališkai pasilepinti dviese!

Plačiau

Dovanokite išskirtinį atokvėpį rąstinėje viloje su privačiu kubilu

„Tai šio sezono naujovė, kurią tikrai verta išmėginti, šią išskirtinę vilą įrengėme vos prieš kelias savaites ir tikime, kad ji netruks atrasti savo gerbėjų ratą,“ – sako „Atostogų parko“ viešbučio vadovė Inga Drungilienė.

Rąstinių vilų teritorijos pakraštyje įsikūrusi išskirtinė rąstinė vila – tikra privataus poilsio mėgėjų oazė. Jaukiais naktiniais žibintais išpuošta prabangi terasa leis mėgautis poilsiu gamtos apsuptyje, besiklausant natūralaus miško garsų. Akmenėliais grįstu romantišku takeliu iki čia pat įkurto šildomo kubilo su masažinėmis srovėmis galima nueiti ir basomis.

 
 

Rąstinė vila, prabangi terasa ir kubilas su masažinėmis srovėmis
 

 Plačiau

Dovanokite kūną stiprinančias pramogas

Mėgstantiems sportuoti ar tiems, kuriems sportuoti praverstų kiek dažniau, puiki dovana galėtų būti abonementas į sporto klubą. Besinaudojantys šiuo abonementu lankytojai gali tuo pačiu mėgautis ir šiltais baseinais bei pirtimis.

„Unikalios, pirtininkų vedamos žemaitiškos pirčių programos – tai, ką vyrai tikrai mėgsta, – neslepia viena iš Vandens ir pirčių erdvės vadovių Odilija Karpienė. – Apsilankymas Vandens ir pirčių erdvėje ar net šių apsilankymų abonementas – tai labai mėgstama vyrų dovana. Ypač šaltuoju metų laiku.“

Odoo - Sample 1 for three columns

Sporto klubo
abonementas

Mėgaukitės ramia aplinka ir visa kokybiškam sportui būtina įranga. Treniruotę galite derinti su maloniu apsilankymu Vandens ir pirčių erdvėje.

Plačiau

Odoo - Sample 2 for three columns

Vandens ir pirčių erdvės
abonementas

Jūsų laukia šilti baseinai ir pirtys, unikalios žemaitiškos pirčių programos ir nemokamos trenoruotės vandenyje.

Plačiau

Suteikite laisvę rinktis

Taip gera, kai galima rinktis būtent tai, ko širdis geidžia labiausiai. Suminis dovanų kuponas suteikia laisvę rinktis poilsį Vandens ir pirčių erdvėje, nakvynę patogiame viešbutyje, gardžius „Parko virtuvėlės“ patiekalus ar pasilepinimą medicinos centre „Natura Termo SPA“.

Odoo - Sample 1 for three columns

Dovanų kuponas

Su šiuo kuponu galima atsiskaityti už įvairias paslaugas. Kuponas galioja 6 mėnesius.

Plačiau