Būsimą poilsį planuokite jau dabar


Įsigyti norimas paslaugas ar suplanuoti įspūdingą poilsį „Atostogų parke“ galite ir dabar! Tebūnie tai puikus būdas pakeisti aplinką ir pasimėgauti įspūdžiais, kurių taip pasiilgote.

„Atostogų parkas“ lankytojams duris atvers jau netrukus: viešbutis, „Parko ranča“ ir medicinos centras „Natura Termo SPA“ lankytojus priims jau nuo gegužės 29 dienos, o Vandens ir pirčių erdvė – nuo gegužės 30 dienos. Po karantino sveikatinimo ir gydymo komplekso „Atostogų parkas“ lankytojus pasitiks gausybė naujovių: atnaujinti viešbučių kambariai ir rąstinės vilos, praplėsta „Parko rančos“ erdvė, restoranai pristatys atnaujintus meniu, medicinos centras „Natura Termo SPA“ pasiūlys dar daugiau gydomųjų ir SPA procedūrų. O svarbiausia naujiena Jūsų lauks Vandens ir pirčių erdvėje – duris netrukus atvers naujoji „Nefrito“ pirtis! Vandens ir pirčių erdvės lankytojams apsilankymas šioje pirtyje papildomai nieko nekainuos.

Įsigiję paslaugas ar dovanų kuponus, jais galėsite pasinaudoti vėliau – Jums patogiu metu.

Odoo - Sample 1 for three columns
Apsilankymas 
Vandens ir pirčių erdvėje

Vandens ir pirčių erdvėje Jūsų laukia net 16 gaivinančių vidaus ir lauko baseinų ir sušilti kviečiančios pirtys. Tarp kurių - ir naujoji „Nefrito“ pirtis!

Įsigyti

Odoo - Sample 2 for three columns
Medicinos centro „Natura Termo SPA“
 
dovanų kuponas

„Atostogų parke“ įsikūrusiame medicinos centre apstu gydomųjų ir SPA paslaugų. Norimą paslaugą galite įsigyti iš anksto. Taip pat galite įsigyti ir pasirinktos sumos dovanų kuponą.

Įsigyti

Odoo - Sample 3 for three columns
„Atostogų parko“ 
dovanų kuponas

Suminį dovanų kuponą galėsite panaudoti įvairioms komplekse teikiamoms paslaugoms: apsistoti viešbutyje, mėgautis SPA ar Vandens ir pirčių erdvės paslaugomis. 

Įsigyti

Išsirinkti poilsį ir iš anksto rezervuoti Jums patikusią nakvynę jaukiame viešbutyje ar miško apsuptyje įsikūrusiose rąstinėse vilose galite čia: booking.atostoguparkas.lt

Odoo - Sample 3 for three columns
Poilsis

viešbutyje ar rąstinėje viloje

Vasaros poilsis privačioje rąstinėje viloje ar patogiame viešbutyje leis atitrūkti nuo kasdienybės ir puikiai pailsėti. Rinkitės geriausią pasiūlymą ir patogiausias viešnagės datas

Įsigyti

Lankytojus pasitiks didesnis saugumas

Būsimam lankytojų srautui „Atostogų parke“ ruošiamasi itin atsakingai ir kruopščiai: siekiama maksimaliai užtikrinti lankytojų, viešbučio svečių, darbuotojų saugumą ir komfortą.

Dėl karantino laikinai sustabdžius veiklą, čia prasidėjo intensyvūs pasiruošimo darbai: iš baseinų išleistas vanduo, visos „Atostogų parko“ erdvės kruopščiai dezinfekuotos, atliekami atnaujinimo darbai laikantis visų saugumo reikalavimų.

Grįžtantys lankytojai netruks pastebėti ir kai kurias jų laukiančias naujoves: bus griežčiau ribojami lankytojų srautai, gultus skirs didesni atstumai, lankytojams parankiose vietose atsiras dar daugiau dezinfekcinio skysčio.

Taip pat planuojama iki leistinos saugios ribos baseinuose padidinti itin geromis dezinfekcinėmis savybėmis pasižyminčio choloro kiekį vandenyje. Ši cheminė medžiaga puikiai naikina virusus ir bakterijas, o švelniai garuodama papildomai dezinfekuoja patalpų orą. Vandens ir pirčių erdvės lankytojai šio skirtumo tikriausiai nė nepajus, tačiau šis pakeitimas užtikrins dar didesnį saugumą. Efektyviam ir saugiam patalpų dezinfekavimui jau įsigytos ir medicinos įstaigose naudojamos atviro tipo germicidinės lempos. Jos, skleisdamos UVC elektromagnetinius spindulius, sunaikina iki 99 % patalpoje galinčių būti mikroorganizmų ir virusų: dezinfekuoja orą ir visus patalpoje esančius paviršius.

Kaip ir prieš karantino paskelbimą, visame komplekse bus dažniau nei įprasta dezinfekuojamos ir vėdinamos visos patalpos, keliskart per dieną valomi paviršiai. Plačiau apie visas saugumo priemones skaitykite čia: Svarbiausia - Jūsų saugumas.