Augame drauge: Arielai ir „Atostogų parkui“ sukako šešeri!

Mažoji Ariela (6 m.) yra gimusi tais pačiais metais ir tą pačią dieną, kada buvo atidarytas „Atostogų parkas“ – 2015 m. lapkričio 6 d. Smagu pasidomėti, kaip pasikeitė ir ko išmoko mūsų bendraamžė!

Nauji Arielos pasiekimai

Jaukumu ir smagiu bendravimu visus užbūrusi Ariela, šiais metais pasitinka pastebimai ūgtelėjusi. Tvirtas charakteris, savarankiškumas ir begalinis draugiškumas padeda jai siekti ir sportinių rezultatų. Įvairių būrelių ir užsiėmimų mergaitė iki šiol yra lankiusi ne vieną, tačiau iš jų visų pasirinko meninę gimnastiką. Šiuo metu Ariela lanko vieną stipriausių Klaipėdoje meninės gimnastikos klubų, į kurį patekti gali tikrai ne visi norintys. Į gimnastiką Arielą tėveliai atvedė dar nė keturių metukų neturinčią – taip gimė meilė šiai sporto šakai. 

„Šiuo metu Ariela trenerės dėka yra parengusi asmeninį pasirodymą. Nekantriai laukiame Lietuvos mastu vyksiančių varžybų, į kuriose šį pasirodymą tikimės pademonstruoti ir kitiems. Tai būtų pirmos tokio lygio jos varžybos, – sako Arielos mama Jekaterina Eismontienė. – Anksčiau noras treniruotis buvo vaikiškas – kaip ir norėdavo, tačiau skųsdavosi, kad skauda, per sunku. Šiais metais kažkas pasikeitė: į treniruotes eina su užsidegimu, papildomai sportuoja namie, domisi, kaip pratimus atlieka vyresnės gimnastės ir bando atkartoti. Turi tikslą išmokti ir labai stengiasi. Man jos pasiekimai atrodo stulbinantys: pavyzdžiui, Ariela jau dabar tiltelį padaro iš stovėjimo padėties, ko aš pati padaryti tikrai nesugebėčiau.”

Nepalyginamai išaugęs treniruočių krūvis mergaitės nevargina – jeigu praėjusiais metais mergaitė gimnastikos treniruotes lankė 2 kartus per savaitę po vieną valandą, tai šiemet – 5 kartus per savaitę po 2 valandas praleidžia su malonumu.

Maudynes mėgsta tarsi mažoji undinėlė

Ariela, kaip ir pridera šio vardo savininkei, ypatingai mėgsta maudynes, o šiais metais ji „Atostogų parke“ išmoko plaukti ir nardyti. „Jūroje mokytis plaukti neleidžiame, nes tai atrodo nesaugu. Tačiau baseinų vandenyje jaučiamės drąsiau. Prieš šešerius metus, kai parinkome vardą Arielai, nesitikėjome, kad ji taip mėgs vandenį. Ją drąsiai galima vadinti vandens vaiku. Penkeriais metais vyresnis brolis Arianas vandenyje elgiasi atsargiau, o štai Ariela – labai drąsi. Nuo mažens ji nebijo vandens ir dabar labai nori maudytis vandenyje kaip didelė: be plaukimo priemonių, skirtų vaikams“, – juokėsi jos mama.

Išradingomis istorijomis dalijasi su lėlėmis

Ariela šiuo metu lanko priešmokyklinę grupę, tad jos dabartiniai pasiekimai šiais metais yra labiausiai susiję su pasiruošimu mokyklai: mergaitė pramoko skaičiuoti, šiek tiek skaityti, rašyti. Arielai nuo mažens labai patinka kruopštumo reikalaujantys užsiėmimai – dėlionės, kurias dėlioja su malonumu. Mama pažymi, kad mergaitė taip pat be galo mėgsta skaityti knygutes. Tiesa, tai daro savotiškai – susisodina priešais lėles ir minkštus žaisliukus ir kuria jiems pasakas vartydama knygutes.

Ariela ir „Atostogų parkas“ kartu tortą valgo jau penktą kartą

Daug džiaugsmo ne tik savo šeimai, bet ir aplinkiniams suteikiančią mažąją Arielą „Atostogų parkas“ pakvietė augti kartu, kai Arielai buvo dveji ir ji jau galėjo skanauti torto. Įdomu stebėti, kaip metai po metų vystosi verslas ir palyginti tai su tokio pat amžiaus žmogaus augimu. Draugystei užsimezgus, Ariela kasmet pramogauja ir ilsisi „Atostogų parko“ baseinuose ir švenčia savo gimtadienį Vaikų edukacijos studijoje.

Džiaugiamės Ariela ir visais vaikais, linkime gero augimo ir puikių atradimų!

lt_LTLT