Labai patiko! Paprastai ir aiškiai! Visur šilta, baseinai kokybiški ir nereikia drebėti! Ypač vaikams! Nerealus pirtininkas Antanas! Sudalyvavome 3iose programose! Širdingas ačiū Jam! Skanūs pusryčiai 🙂

Arvydas K.

Super pirtininkai. Norisi vėl ir vėl sugrįžti.Ačiū visam personalui už dėmesingumą. Maistas nuostabus. Bet pirtininkai pralenkia viską. Ačiū ir visiems treneriams už puikias treniruotes vandenyje!

Evaldas M.

Noriu padėkoti masažistui Mantui už profesionalumą. Tik atvykus masažo jau po pirmo apsilankymo galėjau visą naktį išmiegoti be skausmo ir rankos tirpimo. Rekomenduoju 100%

Virginija L.

Čia mano geriausias poilsis, neskaitant nemažos kainos. Bet pagavus kuponus su akcijom, labai smagu. Yra nakvynėms viešbutis su spa procedūromis, su sporto sale, su maitinimu. Vienas baras ypatingai man gražus, kur būna ,,švediškas” stalas.

Oksana N.

Didelė patogi vandens zona viduje ir lauke, puikios pirčių programos, graži aplinka tiek viešbučio tiek rastinių namelių gyvenvietėje. Skanus maistas.

Vilma M.

Labai skanus ir gausus pusryčių pasirinkimas. ,,Parko virtuvėlės“ pavadinimą reikėtų pakeisti į ,,Karališkų pusryčių menė“. Ačiū , išėjom sotūs ir laimingi . Beje , labai geras viso Atostogų parko kolektyvas: paslaugūs ir mandagūs darbuotojai.

Robertas A.