„Atostogų parke“ – visada geras oras

„Atostogų parke“ – visada geras oras

Planuojant vasaros atostogas, norisi aplankyti Lietuvos pajūrį. Jis nuostabus, kai šviečia saulė, – tada nereikia šiltų kraštų. Tačiau kas garantuos, kad per Jūsų šeimos atostogas oras bus puikus? 

Netoli Palangos įsikūręs „Atostogų parkas“ siūlo puikią alternatyvą. Čia šeimos pramogos nepriklauso nuo sinoptikų prognozių, nes 10 vidaus ir 6 lauko baseinų vanduo visada šiltas. 

Nuo birželio kviečia ne tik vidaus, bet ir lauko baseinai

Birželio mėnesį atsidaro visi „Atostogų parko“ lauko erdvės baseinai. Tai aktualu šeimoms, nes vaikai labai mėgsta žaisti ir taškytis vandenyje, vis pasišildant saulutėje. 

Tokios maudynės saugios, baseinų erdvėje visada budi gelbėtojai. Kitaip nei jūroje, baseinuose nėra pavojingų srovių ir bangų, todėl tėveliai gali ramiau atsipalaiduoti ir mėgautis poilsiu, nereikia nuolat įsitempus stebėti, kad vaikai nepatirtų nelaimingų atsitikimų. Ilsintis prie natūralių vandens telkinių Lietuvoje, kartais vaikai vandenyje peršąla. Juk ežerai, upės ar jūra paprastai įšyla tik vasarai įpusėjus po karštų orų periodo. O „Atostogų parke“ baseinų vanduo visada komfortiškai šiltas.

Vandens pramogos reikalauja energijos! Išalkus ar ištroškus nereikės ieškoti, kur užkąsti, – galima užsukti į čia pat, į vandens ir pirčių erdvėje, veikiantį barą. Kaip smagu ilsėtis ant patogaus gulto ir gurkšnoti gaivų, šviežių vaisių kokteilį! Ypač pasimaudžius sportiniame baseine, sūkurinėje vonioje ar plaukimo baseine su hidromasažinėmis kaskadomis. O kai saulės per daug – prie gultų yra pliažo skėčiai. 

Didžiulė ir išpuoselėta, žydinčiais augalais išpuošta lauko baseinų erdvė kuria smagią atostogų nuotaiką. O žydri baseinai ne tik gražūs. „Atostogų parkas“ didžiuojasi jų vandens kokybe, nes dviejuose didžiausiuose „Atostogų parko“ baseinuose įdiegta moderni šveicarų sukurta baseino vandens dezinfekavimo sistema „DA-GEN“. Sistema pagrįsta hidrolizės būdu, yra itin ekologiška ir saugi žmogaus sveikatai. 

Tokiu būdu dezinfekuotas vanduo ne tik neturi aštraus chloro kvapo, bet ir yra prisotintas deguonies, tyras. Naudojant šią technologiją, maudynės baseino vandenyje prilygsta maudynėms natūraliame vandens telkinyje. 

Vaikams pritaikyti vidaus baseinai

Jei atostogų metu pasitaikys šaltesnis oras ar stipresnis vėjas, visada galima pramogauti vidaus baseinuose, kur vaikams yra sukurtos net dvi specialios vaikų erdvės. Vienoje jų vaikus kviečia vandens nusileidimo kalnelis, žaismingi fontanėliai su besimainančių šviesų sistema, o taip pat kamuoliukų baseinas. 

Patogus ir vaikų odai draugiškas baseinas yra 0,65 metro gylio, o temperatūra – 25–32 laipsniai, tad tinka ir kūdikėliams. 

Patys mažiausi taip pat gali pramogauti kitoje vaikų erdvėje „Musmirė“, kurio gylis – 0,7 m. Baseino temperatūra svyruoja nuo +34 iki +36 °C. Čia įrengta žaisminga vandens kaskada „Musmirė“. 

Pajūris su gamtos SPA 

Ką daryti, jei vieni šeimos nariai mėgsta baseinų ir pirčių malonumus, o kiti mieliau norėtų atostogauti gamtos apsuptyje? „Atostogų parkas“ sujungia abu šiuos atostogavimo būdus, tad patenkinti bus visi. Gyvenimas rąstinėje viloje, jaučiant jūros kvapą ir pušų lingavimą, užtikrina puikų poilsį.

Poilsiauti rąstinėse vilose su šeima patogu, nes čia pakankamai erdvės visai šeimai. Rąstinės vilos teritorija aptverta, ji primena nuosavų namų kiemą, kuriame  vaikams žaisti ypač saugu, o jei atvykote su augintiniais, – jiems palakstyti. „Atostogų parke“ galima poilsiauti su augintiniais – tai išsprendžia daugelio šeimų dilemą, o kur palikti mylimą augintinį atostogaujant? 

Vėsesnį vakarą rąstinėje viloje galima užsikurti židinį ir jaukiai vakaroti namie, o jei norisi kuo ilgiau pabūti lauke, – yra visos sąlygos patiems išsikepti šašlykų, kurių galima įsigyti čia pat, paruoštų restorano. 

Rąstinių vilų poilsiautojai papildomai gali išsinuomoti hidromasažinio vandens kubilą ir mėgautis privačiu poilsiu vandenyje po atviru dangumi.

„Atostogų parkas“ kviečia patirti įsimintiniausias vasaros atostogas, kuriose maži ir dideli ras savo džiaugsmų bei atokvėpį nuo kasdienės rutinos. 

lt_LTLT