„Atostogų parke“ – gintarinė Motinos diena

Geriausia dovana Motinos dienos proga – tai trumpos atostogos su mylimais žmonėmis. Jei tokioms atostogoms pasirinksite „Atostogų parką“ šalia Palangos, galėsite mėgautis ne tik pajūrio pušų kvapu ir šiltais baseinais. „Atostogų parkas“ siūlo daug profesionalių procedūrų grožiui puoselėti.

Kai kurios jų unikalios, paremtos gydomosiomis gintaro savybėmis, kokių nerasite niekur kitur. Valanda sau, gerai savijautai, didesniam pasitikėjimui savimi suteiks džiaugsmo kiekvienai mamai, tad verta išbandyti.

Nors trumpam pabūkite legendine Jūrate iš gintaro pilies

Ilsintis „Atostogų parke“, tiesiog privaloma apsilankyti gintarinėje „Saulės“ pirtyje, nes tokia pirtis – pirmoji ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje! Įrengiant šią unikalią pirtį, buvo sumontuota beveik trys tonos natūralaus Baltijos gintaro. Pirtis primena rūmus iš legendos apie Jūratę ir Kastytį. Naudingosios gintaro savybės įrodytos moksliškai – gintaro rūgštis stiprina imunitetą, padeda atgauti jėgas. Dėl natūralaus gintaro pirtyje šildomų gultų ir infraraudonųjų spindulių kartu su gintaru įšildomas ir žmogaus kūnas. Organizmas giliai įšyla ir atsipalaiduoja, o gintaras į orą paskleidžia lakiąsias medžiagas. Pirtis maloniai pakvimpa sakais, žmogaus organizmas įkvėpdamas ir per odą lengviau įsisavina naudingąsias gintaro savybes: stimuliuojami medžiagų apykaitos procesai, slopinami įvairūs uždegimai, gerėja kraujo apytaka.

Gintaro procedūros net veidui

Jei trumpų atostogų metu norėsite dėmesio skirti savo veido odai, grožio specialistai pasiūlys net keletą veido valymo procedūrų. Mėgstančioms klasiką rekomenduojamas mechaninis veido valymas, kai mechaniškai pašalinami odos nešvarumai, išvalomos poros ir inkštirai, lyginamas odos porų reljefas. Mechaninio veido valymo procedūra tinka visiems odos tipams. 

Cheminio odos valymo būdu veido pašalinamos negyvos odos ląstelės, kartu stimuliuojamos ir atnaujinamos gyvybingos ląstelės. Procedūra valo odą ir siaurina poras. Rūgštinis veido odos šveitimas taip pat labai efektyviai taikomas sprendžiant randų, likusių po aknės, spuogų gydymui, mažinimui. Procedūros metu mažinamos smulkios odos raukšlelės, gerinamas visų išoriškai tepamų ant odos produktų įsiskverbimas.

Ultragarsinis veido valymas specialiu aparatu – odą tausojanti ir itin saugi procedūra, išsiskirianti ypatingu efektyvumu. Moderniu ultragarso aparatu atliekamos procedūros metu giliai išvalomos odos poros, gerėja odos medžiagų apykaita, mažėja raukšlelės ir dailėja veido kontūras, oda giliai drėkinama ir maitinama, aktyvinami jos atsinaujinimo procesai. Procedūra neskausminga, tinkama normaliai, jautriai ar probleminei veido odai.

Rekomenduojame išbandyti ir dar vieną grožio ritualą – „Gintarinę veido procedūrą“. Ji rekomenduojama norint atgaivinti veido odą, pašalinti nuovargio požymius ir suteikti odai nepaprasto skaistumo. Malonus gintaro prisilietimas leis įsiklausyti į Baltijos jūros bangų alsavimą, susilieti su juo ir pajusti šiltą gintaro energiją. Procedūros metu oda švelniai nuvaloma, šveičiama ir tonuojama gintaro šveitikliu. Šveitiklis iš natūralaus gintaro – natūralus, patentuotu smulkinimo būdu (be jokių cheminių šveitimo pastų ar abrazyvinių techninių medžiagų) smulkintas Baltijos gintaras. Šios priemonės poveikis – lyg stebuklas. Kelių mikronų dydžio suakmenėjusių sakų dalelės, sąveikaudamos su žmogaus kūno šiluma, išlaisvina didžiulius kiekius laisvųjų elektronų. Tai galingas energijos užtaisas, kuris regeneruoja odą, aprūpina ją deguonimi, lygina raukšles, tonizuoja ir normalizuoja medžiagų apykaitos procesus. Po tokio nušveitimo uždedama gintarinė kaukė ir atliekamas atpalaiduojamasis masažas. Jau po vienos procedūros oda tampa lygi ir švelni, dingsta pabrinkimas.

Jei odai reikia intensyvesnės pagalbos

„Atostogų parko“ grožio specialistai siūlo procedūrų ir didesnio dėmesio reikalaujančiai odai, pavyzdžiui, jei išryškėję kapiliarai, formuojasi tamsūs ratilai po akimis, jei norite sumažinti raukšleles ar patinimą. Viena tokių procedūrų – neinvazinė karboksiterapija. Jos metu gilieji odos sluoksniai prisotinami anglies dioksidu (CO2), skatinančiu ypač greitus ląstelių atsinaujinimo procesus. Oda  pradeda gaminti daugiau kolageno, gerėja epidermio drėgmės balansas. Tuo tarpu produktų sudėtyje esantis grybų ekstraktas suteikia papildomą odos šveitimo efektą, o vitaminas C stiprina kraujagysles ir skatina odos atsinaujinimo procesus.

Galima rinktis ir specialią veido procedūrą su vitaminu C. Ji skirta ankstyvam odos senėjimui stabdyti, be to, skaistina, stangrina odą. Po procedūros oda įgauna jaunatviško švytėjimo ir skaistumo, atkuriamas prarastas odos elastingumas ir stangrumas, greitėja odos regeneracijos procesai. Procedūros metu pirmiausia atliekamas kruopštus odos valymas ir šveitimas, kad specialūs vitaminu C praturtinti veido serumas ir veido kaukė geriau įsigertų į giliuosius odos sluoksnius. Procedūros metu atliekamas ir kraujotaką aktyvinantis bei raukšleles mažinantis veido masažas, kurio metu preparatai dar geriau įsigeria į odą. Vitaminu C praturtinta oda tampa elastingesnė, stangresnė, mat odoje greitėja kolageno ir elastino gamyba, efektyviai skatinami odos atsinaujinimo procesai, gerėja nuo laisvųjų radikalų apsaugančios odos funkcijos. Ši procedūra tinka visoms amžiaus grupėms, taip pat ir nėščioms moterims. 

Jei sugalvosite palepinti veido odą „Kobido“ masažu, tai puikus sprendimas norint suaktyvinti odos kraujo ir limfos apytaką, sutvirtinti ir tonizuoti veido raumenis, šalinti toksinus. 

Jei nuo rūpesčių ir nuovargio veide atsirado raukšlelių, specialistai gali rekomenduoti veido procedūrą „Firming Solution Stem Cell“, kuriai naudojama pažangi „Mesoestetic® Stem Cell“ produktų linija. Šių produktų sudėtyje yra kamieninių ląstelių, skatinančių natūralią odos regeneraciją, stabdančių senėjimo procesus ir suteikiančių odai jaunatviško švytėjimo. 

 Didžiausia dovana – laikas ir dėmesys sau

Kokią procedūrą pasirinkti, visada patars „Atostogų parko“ profesionalai, įvertinę jūsų odos būklę ir poreikius. O laikas, kurį praleisite skirdamos savo grožiui, bus didžiausia Motinos dienos dovana prieš vėl pasineriant į kasdienybės rūpesčius. 

lt_LTLT