„Atostogų parke“ diegiamos modernios sistemos

Lankytojų ir viešbučio svečių poilsio komfortas ir saugumas – svarbiausios „Atostogų parko“ vertybės. Kad jie būtų maksimaliai užtikrinami, kruopščiai vadovaujamasi visais būtinais saugumo reikalavimais, taikomos papildomos saugumo priemonės, diegiamos inovacijos ir dažniau nei nurodyta reikalavimuose atnaujinama poilsiautojų saugumą ir komfortą užtikrinanti įranga.

Ekspertų patikros atliekamos periodiškai

Dalijimasis ekspertų įžvalgomis, patarimais, jų saugumo įvertinimas „Atostogų parko“ komplekse atliekami nuolat. Jų metu atliekama nuodugni turimos įrangos apžiūra, įvertinamas galimas nusidėvėjimas, gaunama patarimų tobulinimams, dalijamasi žiniomis apie rinkoje atsiradusias naujausias technologijas.

Oficialių institucijų saugos specialistų vizitų „Atostogų parke“ sulaukiama bent kartą per metus, tačiau papildomai tariamasi ir su kitais nepriklausomais saugumo, pirčių, statybų ir kitais ekspertais.

Atliekami darbuotojų mokymai

Nutikus netikėtoms situacijoms, reagavimo greitis yra ypatingai svarbus. Tad saugaus elgesio, reagavimo į ekstremalias situacijas ir pirmosios pagalbos teikimo mokymai sveikatinimo ir gydymo komplekso darbuotojams vykdomi periodiškai bent keliskart per metus. Tikslių instrukcijų žinojimas ir tinkami reagavimo įgūdžiai padeda į netikėtas situacijas reaguoti itin greitai ir sumažinti galimas rizikas.

Diegiamos modernios sistemos

Komplekse „Atostogų parkas“ jau įdiegta ne viena lankytojų ir viešbučio svečių geresnį komfortą ir didesnį saugumą užtikrinanti inovacija.

Atsipalaidavę poilsiautojai, o ypač vaikai, dažnai pamiršta apie griežtas saugumo taisykles nevaikščioti Vandens ir pirčių erdvėje be šlepečių, o juolab – nebėgioti plytelėmis išklotomis grindimis. Išlipus iš baseinų rizika paslysti ir susižeisti yra gana didelė, tad siekiant užtikrinti lankytojų saugumą, buvo nuspręsta padengti plyteles slydimo tikimybę sumažinančia danga. Bendro naudojimo patalpos Vandens ir pirčių erdvėje padengtos ekologiška danga, kuri padidina trintį plytelių paviršiuje ir, vandeniui patekus ant grindų, tikimybė paslysti tampa visiškai minimali. Ši technologija yra draugiška aplinkai, nekenkia žmonių sveikatai, yra patikima ir ekologiška.

Lietuvoje galiojančios higienos normos griežtai nurodo, koks yra saugus ir privalomas vandenį dezinfekuojančio chloro kiekis visuose Lietuvoje veikiančiuose viešuosiuose baseinuose. Tačiau daliai jautresnių lankytojų aukštesnės ribos chloro kiekis vandenyje gali sukelti odos sausumą, o taip pat šiek tiek blukinti naudojimuisi baseinuose neskirtą maudymosi aprangą. Tad buvo nuspręsta ieškoti modernesnių vandens valymo ir dezinfekavimo sistemų, kurių dėka galima būtų saugiai sumažinti chloro kiekį vandenyje iki minimalaus leistino lygio tuo pačiu užtikrinant puikią vandens kokybę.

Lankytojų labiausiai pamėgtuose baseinuose įdiegta, o likusiuose palaipsniui diegiama moderni vandens valymo ir dezinfekavimo sistema DA-GEN. Moderni šveicarų sukurta baseino vandens dezinfekavimo sistema DA-GEN pagrįsta hidrolizės būdu, yra itin ekologiška ir saugi žmogaus sveikatai. Šia sistema valomas vanduo yra švelnesnis lankytojų odai, plaukams ir maudymosi aprangai.

Šiuo metu, siekiant kiek įmanoma labiau sumažinti galimas rizikas, komplekse „Atostogų parkas“ diegiama moderniausia priešgaisrinė sistema, kuri keičia vis dar puikiai veikiančias senesnės kartos sistemas.

lt_LTLT