„Atostogos su viskas įskaičiuota“ – jau Lietuvoje

Atsotogos-viskas įskaičiuota

Rudenišką melancholiją išskaidyti paprasta, kai žinai, jog tavęs laukia atostogos, tokios kaip Turkijoje, kai gali, kiek nori valgyti, ragauti kokteilius, miegoti ir maudytis šiltuose vidaus ir lauko baseinuose. Patirti varginančią kelionę lėktuvu iki jau atvėsusios Turkijos tingisi, o poilsio ir sveikatingumo kompleksas „Atostogų parkas“ turi ką pasiūlyti ir klientams pateikia pirmųjų tikrai turkiškų atostogų atitikmens pasiūlymą – „Atostogos su viskas įskaičiuota“.

Žavi maistas ir gėrimai

„Atostogų parke“ jau trečią kartą iš Didžiosios Britanijos atvykstantis poilsiautojas Patrikas sako, kad kaskart apsilankius jis maloniai nustemba vis naujomis paslaugomis ir jų kokybe.

„Cepelinai, plokštainiai, lašišos didkepsniai bei kitas gardus maistas, kurio norisi dar ir dar. Ir labai gerai, kad norisi, nes čia galima valgyti tiek, kiek širdis geidžia – daug ir gardžiai. Nustebino ir tai, kad baseinų erdvėje esančiame bare taip pat galima valgyti, ko norisi – picų, burgerių ir gerti kokteilius, kokių tik norisi. Dažnai svečiuojamės poilsio ir sveikatingumo kompleksuose visame pasaulyje, bet tokio maisto grynumo, šviežumo ir kokteilių pasirinkimo dar neteko niekur ragauti“, – liaupsių negailėjo svečias iš Didžiosios Britanijos.

Ir iš tiesų čia užsisakiusių paketą „Atostogos su viskas įskaičiuota“ laukia tikros nerūpestingos atostogos, kai ilsisi kūnas ir protas. Švediško stalo pusryčiai, pietūs ir vakarienė su gausiu patiekalų pasirinkimu bei gėrimais iš specialaus meniu nenuvils net reikliausio gurmano.

Provanso stiliaus ir atmosferos restoranas „Parko virtuvėlė“ turi ką pasiūlyti. Kasdien čia lankytojų laukia gausus patiekalų pasirinkimas. Poilsiautojai į lėkštės dedasi tiek, kiek norisi visko išragauti ir niekas jų norų neriboja. Meniu kasdien vis keičiamas, todėl poilsiaujant ilgesnį laiką patiekalai nenusibos ir ragauti bus vis ko naujo.

Atostogos be maisto gaminimo rūpesčių

Savaitei „Atostogų parke“ apsistojusi dizainerė Irena iš Alytaus taip pat giria restorano virtuvę.

„Anksčiau skrisdavome į Turkiją, Egiptą, kad tik nereikėtų per atostogas sukti galvos ir gaminti patiekalų šeimai, bet kadangi išgirdome, kad Palangoje, o tiksliau, „Atostogų parke“ jau siūlomas apgyvendinimo paketą „Atostogos su viskas įskaičiuota“, džiaugiamės, kad skristi niekur nebereikia, mėgaujamės maistu, gėrimais, neribotais baseinais ir pirtimis, o vakarais Palangos pušynais ir pasivaikščiojimais prie savosios Baltijos jūros“,- romantišku poilsiu džiaugėsi Irena, atvykusi su vyru ir dviem vaikais.

O mėgautis natūralia lietuviška gamta čia yra kur. Netoli Baltijos jūra, Palanga, kuriuos pasiekti galima vaikštant miško takeliais ar išsinuomavus dviračius, paspirtukus. Aktyvaus poilsio gerbėjai pramankštinti budrumą ir raumenis gali šalia „Atostogų parko“ įsikūrusiuose padelio ir teniso aikštynuose su kvalifikuotu treneriu ar be jo.

Ragauja kokteilius

Savaitgaliui į „Atostogų parką“ iš Rygos atvykęs Janis su žmona džiaugiasi pasirinkę paketą „Atostogos su viskas įskaičiuota“.

„Būnant mieste sudėtinga skirti laiko vienas kitam, darbai, rūpesčiai. Čia atvykę visapusiškai atsipalaidavome. Aplinkos pakeitimas, SPA komplekso paslaugos, masažai – džiaugiamės visais malonumais, kuriuos teikia „Atostogų parkas“. Vakarais vos randame jėgų nuvykti į „Parko virtuvėlės“ kokteilių vakarus. Pagal atskirą meniu čia galima ragauti kokteilius tiek, kiek norisi. Per vieną vakarą visų neišragausi, todėl šį vakarą, jau trečią, planuojame vakaroti ir vėl „Parko virtuvėlėje“,- juokėsi Janis su žmona.

Sugrįžti vakaroti į restoraną traukia ne tik dar neišragauti kokteiliai, bet ir užburianti restorano provanso stiliaus aplinka, skambanti romantiška muzika, nuteikianti vakarus šventiškai.

Užsisakyti paketą „Atostogos su viskas įskaičiuota“ galite tiesiogiai „Atostogų parko“ svetainėje: www.atostoguparkas.lt 

arba susisiekę su viešbučio registratūra: [email protected], +370 614 21888.

lt_LTLT