5 naujienos viešbučio ir rąstinių vilų svečiams

Jūs pasiilgote gero poilsio, o „Atostogų parkas“ – Jūsų! „Ruošdamiesi šio vasaros sezono susitikimui su pasiilgtais lankytojais, atlikome aibę atnaujinimų ir pakeitimų, užtikrinsiančių lankytojams dar daugiau saugumo ir komforto,“ – sako „Atostogų parko“ viešbučio vadovė Inga Drungilienė.

Štai, kokios naujienos laukia viešbučio ir rąstinių vilų svečių!

1. Rąstinėse vilose įrengtos privačios terasos

Medžiu kvepiančias natūralių rąstų vilas mėgsta ramesnio poilsio ir gamtos pasiilgę lankytojai. Nuo šiol medžių apsuptyje pūpsančios vilos tapo dar jaukesnės, mat kiekvienai vilai įrengtos privačios jaukios terasos. „Mėgaukitės svajingais rytais, žaismingomis popietėmis ar romantiškais vakarais su artimaisiais, o kad vakaras neprailgtų, kviečiame čia pat išsikepti gardžių šašlykų,“ – kviečia I. Drungilienė.

Kepsninė rąstinių vilų gyventojams suteikiama nemokamai, o jau paruošti kepimui „Parko rančos“ šašlykai kainuoja 9 EUR. Rąstinės vilos – draugiškos gyvūnams, tad galima drauge pasiimti ir savo augintinį (papildoma kaina: 15 EUR/para).

2. Atnaujintos medinės grindys

Rąstinių vilų neaplenkė ir dar viena naujovė – atnaujintos medinės grindys. „Natūralaus medžio grindys yra ekologiškos ir palankiai veikia vilų gyventojų sveikatą. Tačiau jos, lyginant su kitų tipų grindų danga, greičiau nusidėvi. Prieš naują sezoną atnaujinome rąstinių vilų grindis, kad lankytojams būtų dar jaukiau,“ – apie pakeitimus pasakoja I. Drungilienė.

3. Pagražintas viešbučio kambarių interjeras

Atnaujinimai neaplenkė ir patogių „Atostogų parko“ viešbučio kambarių. Juose naujai išdažytos sienos, atlikti inventoriaus atnaujinimo darbai, kai kur pakeisti baldai. „Stengiamės, kad lankytojams būtų jauku ir saugu, tad viešbučio svečiai ras nors ir smulkių, bet malonių atnaujinimų,“ – priduria I. Drungilienė.

4. Naujas atostogų pasiūlymas, kuriame viskas įskaičiuota

„Dalis poilsiautojų ieško atostogų, kurių metu niekuo rūpintis nebereikėtų. Specialiai jiems sukūrėme pasiūlymą, kuriame – viskas įskaičiuota: visos savaitės poilsis su neribotu apsilankymu baseinuose ir pirtyse, sporto klubu, SPA procedūromis, pilnu maitinimu ir net gaivinančiais gėrimais ir užkandžiais prie baseinų,“ – naujovę pristato I. Drungilienė.

5. Nuo šiol – dar daugiau saugumo

„Atostogų parke“ siekiama maksimaliai užtikrinti lankytojų, viešbučio svečių, darbuotojų saugumą ir komfortą. Kaip ir prieš karantino paskelbimą, visame komplekse nuolat valomos ir dezinfekuojamos patalpos, o labiausiai lankomos erdvės dezinfekuojamos ir vėdinamos keliskart per dieną. Nuo šiol bus griežčiau ribojami lankytojų srautai, gultus skirs didesni atstumai, lankytojams parankiose vietose atsiras dar daugiau dezinfekcinio skysčio, iki leistinos saugios ribos baseinuose padidintas itin geromis dezinfekcinėmis savybėmis pasižyminčio chloro kiekis vandenyje.

„Didžiausia naujiena – tai naujai įsigytos atviro tipo germicidinės lempos, kuriomis po kiekvienos procedūros papildomai dezinfekuojami medicinos centro „Natura Termo SPA“ kabinetai, Vandens ir pirčių erdvės persirengimo patalpos. Šiomis, UVC elektromagnetinius spindulius skleidžiančiomis lempomis, papildomai dezinfekuojami ir viešbučio kambariai ar rąstinės vilos prieš atvykstant kiekvienam lankytojui,“ – pažymi I. Drungilienė. Šios germicidinės lempos sunaikina iki 99 % patalpoje galinčių būti mikroorganizmų ir virusų, ir yra naudojamos medicinos įstaigose.

lt_LTLT