10 dalykų, kuriuos būtina išbandyti „Atostogų parke“

Didžiausiame Vakarų Lietuvoje poilsio ir sveikatinimo komplekse „Atostogų parkas“ bet kuriuo metų laiku yra ką veikti ir kuo pasimėgauti. Pateikiame Jums 10 idėjų, ką rasite tik šiame komplekse. Naudinga atmintinė planuojantiems išskirtines šeimos atostogas.

1. Vienintelė pasaulyje natūralaus gintaro pirtis

Neabejotinai – tai šio sąrašo karalienė! Vienintelė pasaulyje tokia natūralaus gintaro pirtis, kurios atidarymas pritraukė visą šalies žiniasklaidą, o taip pat sulaukė Vokietijos, Latvijos, Rusijos ir Baltarusijos žurnalistų susidomėjimo. Gintarinės pirties įrengimui panaudotos apie 3 tonos natūralaus Baltijos gintaro. Ši pirtis pasižymi sveikatai naudingomis savybėmis ir yra išskirtinai jauki. Apsilankę gintarinėje pirtyje sako, kad pamiršta laiko tėkmę.

2. Pasijuskite kaip Islandijoje. Procedūra „Mineralų jūra“

Tai procedūra, kurios metu panyrama į itin aukštos mineralizacijos geoterminio mineralinio vandens pripildytą baseiną.

Geoterminis vanduo – tai iš žemės gelmių išgaunamas šiltas, druskingas vanduo. „Atostogų parke“ procedūroms naudojamas iš beveik 2,5 kilometrų gylio gręžinio atvežamas vanduo, kuris turi net 80 gramų ištirpusių druskų viename litre.

Kad būtų lengviau įsivaizduoti – Druskininkuose procedūroms naudojamas paprastas mineralinis vanduo turi tik 26 g/l, o panašaus druskingumo vanduo natūraliuose ežeruose yra tik Islandijos „Blue Lagoon“. Po šios procedūros oda tampa labai švelni, sumažėja raumenų ar sąnarių skausmai, organizmas prisisotina naudingųjų mineralų. Teigiamas procedūros „Mineralų jūra“ poveikis įrodytas moksliškai! Plačiau…

3. Greita nauda sveikatai + prasmingai praleistas laikas: 8 žingsnių programa

„Atostogų parke“ – net skirtingų 16 baseinų: vidaus, lauko, skirtų sveikatinimo ir sveikatingumo bei gydymo procedūroms. „Atostogų parko“ sukurtos 8 žingsnių programos metu organizmo stiprinimui efektyviai išnaudojami šių baseinų privalumai, kurie derinami su pirčių programomis.

4. Dėl jų kievieną savaitę aktvykstama net iš Kauno: unikalios žemaitiškos pirties programos

Dėl šių pirties programų lankytojai atvyksta iš tolimiausių Lietuvos kampelių! Girdėjome, kad kiekvieną savaitę grupė pirties mylėtojų važiuoja į „Atostogų parką“ tik dėl to, kad pasimėgautų profesionalių pirtininkų vedamomis pirties programos. Jos vyksta kasdien ir yra nemokamos visiems, įsigijusiems apsilankymą Vandens ir pirčių erdvėje. Populiarumas toks didelis, kad norintieji patekti į šias pirties „Perenė“ programas laukia eilėse – štai tokios jos populiarios. Paslaptis? Itin malonūs ir lankytojų mylimi pirtininkai, kurie savo darbą dirba nuoširdžiai ir atsidavę. Vedamos programos ir tik nuogiems.

5. Miško tyloje – ekologiškos rąstinės vilos „Mėguva Resort“

Ar žinojote, kad „Atostogų parko“ rąstinės vilos pastatytos istorinėse kuršių Mėguvos žemėse? Jaukiai beržyne įsikūrusios „Mėguva Resort“ vilos suręstos iš Lietuvoje užaugusių pušų, naudojant senąsias statybos technologijas. Rąstinės vilos yra ekologiškos ir teigiamai veikia sveikatą. Apsistojant jose, sakoma, kad tampa lengviau kvėpuoti, oras čia itin tyras ir švarus. Tiesa, tai viena iš nedaugelio vietų pajūryje, kur priimama su augintiniais. Poilsiautojai labai vertina uždarą teritoriją: saugu vaikams ir privatu nuo pašalinių akių. Be to, šalia esančiame miške – puikūs takeliai bėgioti, vaikščioti šiaurietišku ėjimu, grybauti.

6. Neužmirštami vakarai „Parko rančoje“: paperka barmenų žavesys ir nuoširdumas

Gero maisto, smagaus bendravimo ir puikios muzikos turi būti daug! Tokiu šūkiu vadovaujasi „Parko rančos“ barmenai, kurie rūpinasi puikia atmosfera ir nuo ketvirtadienio iki sekmadienio laukia lankytojų gyvo garso vakaruose. Amerikietiškos ir lietuviškos virtuvės patiekalai „Parko rančoje“ jau turi savo ištikimus gerbėjus, tad norintieji čia patekti turėtų pagalvoti apie išankstinę staliukų rezervaciją.

7. Kelionė po pasaulio virtuves ketvirtadieniais: „Parko virtuvėlė“

Provanso stiliumi įrengta „Parko virtuvėlė“ žavi kiekvieną užsukusį papietauti ar atsigerti kavos su šviežiu pyragėliu. Tačiau ketvirtadienio vakarai „Parko virtuvėlėje“ kiekvieną savaitę yra ypatingi. Ketvirtadieniais čia rengiami teminiai vakarai su specialiu išskirtinių patiekalų meniu: turkiška, Sakartvelo, amerikietiška, itališka, gruziniška, moderni lietuviška virtuvė – tai tik keletas vakarų, kuriuos „Atostogų parko“ lankytojams ruošia „Parko virtuvėlės“ šefas.

8. Kelionė prie jūros madingu elektriniu paspirtuku

Lėkite su vėjeliu paslaptingais miško takeliais prie Baltijos jūros! Nuo „Atostogų parko“ – vos 4-6 kilometrai iki erdvių Palangos paplūdimių. Elektrinius paspirtukus galima išsinuomoti Vandens ir pirčių erdvės registratūroje. Ir smagu, ir itin ekologiška – tausokime aplinką kartu.

9. 200 skirtingų procedūrų gintaru alsuojančiame SPA centre

Antrame komplekso aukšte rasite oazę, skirtą tik SPA malonumams: nuo trumpų masažų iki kone 2 valandas trunkančių prabangių ritualų dviem ir sveikatą grąžinančių gydomųjų procedūrų. Itin patrauklu tai, kad apsistojus trečiame aukšte esančiame viešbutyje SPA procedūromis lankytojai mėgaujasi vos tik išėję iš savo kambario apsijuosę chalatu ir apsiavę šlepetėmis. Malonumai – ranka pasiekiami, kurie itin tinka tingiam savaitgaliui.

10. Žirgynas patiks ir dideliems, ir mažiems

Žirgai itin teigiamai veikia sveikatą: tiek fizinę, tiek emocinę. O vaikai labai mėgsta glostyti ar jodinėti poniais. „Atostogų parko“ kaimynystėje įsikūrusiame žirgyne lankytojai atranda įdomios veiklos visai šeimai: žirgais keliaujama pajodinėti į mišką, susipažįstama su arkliais, bendraujama su žirgyno personalu.

lt_LTLT