Projektas

UAB „Atostogų parkas“ sėkmingai įgyvendino projektą „Turizmo ir sveikatinimo centro įkūrimas“, bendrai finansuojamą iš Europos regioninės plėtros fondo paramos, teikiamos pagal 2007–2013 m. Sanglaudos skatinimo veiksmų programą.

Projekto vertė – 5.560.704,36 EUR, iš kurių 2.777.617,59 EUR sudaro ES lėšos.

Projekto tikslas – pastatyti visus metus veikiantį turizmo ir sveikatinimo centrą bei jo pagrindu išplėtoti geoterminio vandens, sapropelio naudojimą sveikatinimo ir SPA paslaugų sferoje.

Pasiekti rezultatai – pastatytas ir įrengtas Turizmo ir sveikatinimo centras, sudarytos sąlygos plėtoti geoterminio vandens, sapropelio naudojimą sveikatinimo ir SPA paslaugose.
Atidarius centrą, planuojama pritraukti ne mažiau kaip 79,7 tūkstančius turistų per metus, sukurti 70 naujų darbo vietų.

projektas

UAB „Atostogų parkas“ sėkmingai įgyvendino projektą „Vakarų Lietuvos gamtinių išteklių panaudojimas kosmetikos
ir sveikatinimo produktų gamybai ir paslaugų teikimui“, bendrai finansuojamą iš Europos regioninės plėtros fondo paramos, teikiamos pagal 2007–2013 m. Ekonomikos augimo veiksmų programą.
Projekto tikslas – didinti UAB „Atostogų parkas“ konkurencingumą, kuriant naujus produktus ir paslaugas bei didinant įmonės MTTP gebėjimus.
Projekto įgyvendinimo metu, atliktų tyrimų metu buvo įrodyta aukštos mineralizacijos Vakarų Lietuvos geoterminio vandens ir sapropelio teigiamas poveikis įvairioms organizmo sistemoms, kuris gali išlikti iki 4 mėnesių. Taip pat buvo sukurtos skirtingos trukmės procedūrų panaudojimo receptūros, geoterminio vandens ir sapropelio procedūros bei kombinuotos terapijos geoterminiu vandeniu ir sapropeliu procedūros.
Pagal sukurtas receptūras, procedūros bus teikiamos Turizmo ir Sveikatinimo centre adresu Venecijos aklg. 2, Žibininkų km, Kretingos raj.