Sveikatinimo programos

Sveikatinimo programos

„Atostogų parko“ sveikatinimo programos yra išskirtinės, kadangi yra paremtos natūraliais gamtos ištekliais – mineraliniu geoterminiu vandeniu ir sapropeliu.

Mineralinis geoterminis vanduo – tai šiltas gydomojo poveikio, natūralus, aukštos mineralizacijos vanduo iš žemės gelmių, kuriame gausu žmogui naudingų mineralų ir druskų. Vanduo sustiprina imuninę sistemą, gerina miegą, raminančiai veikia nervų sistemą, šalina toksinus ir gerina medžiagų apykaitą, dėl ko dailėja kūno linijos bei krenta svoris.

Sapropelis – tai natūrali, ekologiška, organinė medžiaga, susiformavusi per tūkstančius metų ežero dugne iš vandens gyvūnijos ir augalijos liekanų. Sapropelyje gausu B grupės vitaminų, organinių ir mineralinių medžiagų, kurios greitai įsisavinamos, stiprina imunitetą, gerina kraujotaką, greitina medžiagų apykaitą bei mažina stresą ir depresiją.

Remiantis atliktais moksliniais tyrimais nustatyta, kad, norint pasiekti geriausią rezultatą, rekomenduojamas 12 procedūrų ciklas: 5 procedūrų dienos, 2 poilsio, vėl 5 procedūrų dienos. Kursą atlikti rekomenduojama vieną – du kartus per metus.

Daugiau informacijos ir registracija sveikatinimo programoms tel. nr. +370 607 85888 arba el. paštu spa@atostoguparkas.lt.