Dviejų aukštų rąstinė vila

Dviejų aukštų rąstinė vila

Slide background
Slide background

Privatumą vertinantiems svečiams – dviejų aukštų numeryje su erdvia svetaine ir lauko terasa pirmajame aukšte, bei dviem atskirais dviviečiais miegamaisiais antrajame vilos aukšte.

Miegamuosiuose – patogios viengulės ir ypač plačios dvigulės lovos. Svetainėje – minkštas kampas su miegamąja dalimi, tinkantis miegoti dviem asmenims, kavos staliukas, šaldytuvas.

Jūsų patogumui – vonios kambarys su dušo kabina ir WC, plaukų džiovintuvas, higienos reikmenys – pirmame aukšte. Visuose numeriuose yra nemokamas belaidis interneto ryšys (WiFi). Svetainėje – 81 cm įstrižainės plokščiaekranis televizorius su palydovine televizija, telefonas, reguliuojama šildymo sistema.

Siekiant patogumo, Jūsų mėgstamai susisiekimo priemonei (dviračiui, riedlentei ir kt.) laikyti skirta erdvė – pirmo aukšto prieškambaris.

Numerio plotas 59,44 kv. m.

Jauki miško ramuma ir rytą švelniai budinantis saulės spindulių žaismas, diena, prasidedanti su šeima ar bičiuliais, puodeliu natūralios arbatos liukso terasoje, besigėrint atsiveriančiu vaizdu į žaliuojantį mišką. Tai išskirtinis laikas suderinus miesto patogumus ir gamtos ramybę. Laukiame Jūsų!

 
Numerio kategorija Asmenų skaičius Sausio 03 – birželio 18,

rugsėjo 4 – gruodžio 24, €

Birželio 19 – rugsėjo 3, gruodžio 25 – sausio 02, € Svečių skaičius numeryje
Sekmadienį – ketvirtadienį Penktadienį – šeštadienį
RĄSTINĖS VILOS   Be pusryčių / su pusryčiais Be pusryčių / su pusryčiais Be pusryčių / su pusryčiais  
Dviejų aukštų rąstinė vila 2 66/82 99/115 99/115 2+4*
Geoterminio mineralinio vandens procedūra „Mineralų jūra“ + įskaičiuotas apsilankymas Vandens ir pirčių erdvėje 3 val.
Vaikams iki 3 metų – nemokamai, miegant kartu su tėvais. Užsakant pristatomą vaikšką lovelę – 6€.*Papildomų vietų kainos: nuo 3 iki 12 metų – 16 €/ 21€ (su pusryčiais) para, nuo 12 metų – 22 €/ 30€ (su pusryčiais) para.Pastaba: automobilio stovėjimo aikštelė nemokama. Apsilankymas Vandens ir pirčių erdvėje išvykimo dieną neįskaičiuotas.

Gausus pusryčių stalas viešbučio restorane už papildomą mokestį 8 Eur/asmeniui: I – V nuo 8:30 iki 10:30 val., VI – VII nuo 8:30 iki 11.00val.

Rezervaciją galima atšaukti ne vėliau, kaip 3 dienos iki atvykimo datos. Šiuo atveju bus grąžinama 75% avansinio apmokėjimo sumos, visais kitais atvejais apmokėjimas nėra grąžinamas.

Registratūra dirba visą parą.

Atvykimas – nuo 15.00 val.

Išvykimas – iki 12.00 val.

Daugiau informacijos ir kambarių rezervacija:
tel. +370 614 21888 arba el. paštu: hotel@atostoguparkas.lt

Laukiame Jūsų!